Nestandartinių krovinių gabenimas

Krovinių gabenimas

Nestandartiniai kroviniai

Nestandartinių krovinių pervežimas – tai krovinių, kurie turi nestandartinių išmatavimus arba stambių gabaritinių krovinių gabenimas, kuomet reikalinga speciali technika bei transporto priemonė. Tokias paslaugas siūlo logistikos kompanijos, kurios turi tokią transporto priemonę bei leidimus gabenti tokio tipo krovinius. Toliau daugiau apie nestandartinius krovinius, jų specifiką bei transportavimo pobūdį.

Tai nestandartinių krovinių pervežimas išsiskiria tuo, kad patys kroviniai ir siuntos netelpa į standartinės transporto priemonės. Jie išsiskiria savo matmenimis bei svoriu, kurie yra didesnio dydžio nei nustatyta pagal šalį, per kurią gabenami reguliarūs kroviniai. Tokie kroviniai dažniausiai priskiriami pramonės ar gamybos industrijai, žemės ūkyje, statybose, kelių, pastatų inžinerijoje, kuomet reikalingi stambūs metalai, įrenginiai, transporto priemonės bei konstrukcijos.

Logistika

Logistikos kompanijos, kurios siūlo šią paslaugą turi būti patyrusios nestandartinių krovinių gabenimo srityje, kadangi reikia turėti ne tik specialią transporto priemonę, bet ir vairuotoją, kuris sugebėtų saugiai pervežti krovinius. Tokie vairuotojai turi praeiti specialius mokymus, kuomet juos moko vairuoti tokią transporto priemonę. Tačiau logistikos kompanijos turi įvertinti vairuotojo patirtį ir paskirti tokį vairuotoją, kuris turi ilgametę patirtį nestandartinių krovinių gabenimo srityje. Taip pat ekspeditoriai turi mokėti sudarinėti specialius maršrutus, ypač jeigu krovinys yra gabenamas į kitą šalį. Reikalingos kelių žinios, taip pat reikia suderinti specialius leidimus. Kartais nestandartinių krovinių pervežimas reikalauja net apsaugos ar specialios palydos, kad nekiltų pavojus aplinkiniams ar kroviniui.

  • Nestandartiniai kroviniai gali būti vežami pagal paslaugos kompleksą, o kainą nustato pats ekspeditorius, kuris suorganizuoja visą pervežimą. Paprastai tai būna:

  • Sunkių krovinių gabenimas, kuomet svoris yra didesnis nei nustatytas šalies leidžiamas gabenimo svoris;

  • Negabaritinės technikos ar įrenginių gabenimas;

  • Logistikos kompanijos visuomet pasiūlo ir palydos ar apsaugos organizavimą, jeigu to nesiūlo, pasiteiraukite dėl šios paslaugos;

  • Taip pat logistikos įmonės gali suorganizuoti reikiamų leidimų paruošimą ir gavimą;

  • Visuomet prieš pirkdami paslaugą pasiteiraukite, ar siūlomas papildomas krovinio draudimas;

  • Galime pasiūlyti nestandartinių krovinių gabenimo paslaugų kompleksą.

Taigi, nestandartinių krovinių pervežimas nežinantiems kaip tai atlikti gali būti galvos skausmas, tačiau reikia teirautis logistikos kompanijų dėl šios paslaugos. Ekspertai ir profesionaliai turintis daug patirties gabenant tokius krovinius visuomet patars ir suorganizuos pervežimus. Tačiau reikia nusiteikti, jog tokių krovinių pervežimas išties kainuoja daugiau nei standartinių krovinių gabenimas.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *