Gimtadienio sveikinimai

Daugelis tikriausiai net nesusimąsto, jog gyvenimas yra itin trumpas, dėl reikia išbandyti kuo daugiau. Mes nekalbame apie narkotikus arba kitus žmogaus sveikatai kenkiančius dalykus. Mes kalbame apie įvairias patirtis, kurios įkvepia gyvenimui, kūrybai, pokyčiams. Juk taip norisi kartais išbandyti ką nors naujo, tačiau dažnai tam neprisiruošiame, o vėliau pastebime, kad praleidome savo šansą.

Turbūt kiekvienas žino, kad verta iš gyvenimo imti viską ką jis duoda, tačiau dažniausiai gyvenimas daugiausiai duoda per gimtadienius. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau tokai tiesa. Per kiekvieną gimtadienį mus užplūsta gimtadienio sveikinimai, dovanos, gėlės. Kiekvienas žinome, kad dovanos dažniausiai būna piniginės. Itin retas atvejis, kad gautume dovanų realią dovaną. Taigi, kaip dažniausiai mes panaudojama tuos pinigus, kuriuos gauname dovanų? Ko gero populiariausias panaudojimo būdas – išleidimas savom reikmėm, perkama buitinė technika arba kiti daiktai, kurių trūksta namuose arba apie kuriuos jau kurį laiką svajojome.

Koks turi būti gimtadienio sveikinimas

Tačiau ar tikrai tai yra pats geriausias pinigų panaudojimo būdas? Galbūt reikėtų iš gautų pinigų pradėti pildyti senas savo svajones? Manau daugelis esate pagalvoję, kad smagu būtų šokti su parašiutu, išmokti šokti tango, paskraidyti oro balionu, pajodinėti su žirgais. Visos šitos pramogos gali būti jūsų. Jums tereikia leisti sau jas įgyvendinti. Pasistenkite nuvyti niūrias mintis, kad jums nepavyks, kad nesugebėsite, kad tuos pinigus reikia panaudoti kažkur kitur. Tačiau kada patirsite tai, apie ką tiek ilgai svajojote, jei ne dabar? Jei ne savo gimimo dienos proga? Sveikinimai atėjo ir išeis, o prisiminimai liks visam laikui, neišdildomi. Tie prisiminimai galbūt tapsi pačiais maloniausiais jūsų gyvenime ir jūs norėsite juos pasakoti per kiekvieną savo gimimo dieną. Neeikvokite laiko tam, ką galite padaryti kiekvieną dieną, nes kita tokia proga gali daugiau nebepasikartoti.

Dažnas vis dar nemoka džiaugtis gyvenimo duotomis dovanomis, stengiasi viską daryti tik dėl šeimos ir artimųjų, tačiau reikėtų pradėti daugiau laiko skirti sau, daugiau laiko skirti veiklai, kuri teikia jums malonumą. Laikas, kuris yra skiriamas sau, tampa neįkainojamu, nes tada pajaučiate, kad galite įgyvendinti savo svajones.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *