Atostogos vienam!

nuoma PalangojeAtostogauti mėgsta visi, tačiau kartais taip nutinka, kad tampa labai sunku rasti bičiulių, norinčių vykti drauge. Tai negi atostogausi vienas ? Dažniausiai atostogos įsivaizduojamos su keliais ar visu būriu draugų, poilsiaujant ir pramogaujant. Atsidūrus vienišiaus pozicijoje pasidaro baisu ir, atrodo, nuobodu vykti vienam. Tačiau net ir tokios atostogos turi gerąją pusę, kurią kartais sunku įžvelgti, pasikliaujant tik nusistovėjusiais stereotipais!

Pirmiausia, atostogaudami vieni, turite visišką laisvę pasirinkti norimas veiklas. Atostogaujant su draugais, sunkiausia pasirinkti pramogas, kurios tenkintų kiekvieno skonį ir norus. Todėl būdami vieni, galite valdyti savo laiką, skirtį jį sau ir pačių pasirinktoms veikloms.

Atostogų malonumai

Keliaudami vieni, žmonės yra atviresni naujoms pažintims. Vienišas žmogus, nori pasidalinti įspūdžiais, rasti pritarimą, todėl yra labiau linkę užmegzti kontaktą. Priešinga reakcija – keliaujant su būriu draugų, nes tada užsidaroma savame rate, o aplinka tiesiog ignoruojama. Tačiau keliaujant vienam reikia būti atsargiam, nes tokie asmenys dažniau, nei kiti, tampa nusikaltimų aukomis.

Tačiau yra keletas tikrai nemalonių aspektų atostogaujant vienam. Pirmasis – būsto nuomos kaina. Daugelis tikisi, kad 1 kambario apartamentai kainuoja perpus pigiau nei, pavyzdžiui, 2-jų kambarių. Deja, bet tai netiesa. Vienas žmogus sunaudoja beveik tiek pat elektros kaip ir dviese, o kambariui sutvarkyti vis tiek reikės kambarinės paslaugų, todėl ir kaina nesiskiria ženkliai. Taigi, kai atostogaujama su draugais, nuomą galima pasidalinti, o vykstant vienam, tenka visą sumą padengti iš savo kišenės, kas yra tikrai brangus malonumas.

Antroji problema – kelionių paketai nepritaikyti vienam asmeniui. Kelionių organizatoriai dažniausiai teikia pasiūlymus dviems asmenims ir nuo šios sumos taiko nuolaidas. Taip dažnai pasitaiko ir ieškant pramogų, kad nuolaidos ar specialūs pasiūlymai yra taikomi tik kelių žmonių kompanijoms.

Taigi, atostogaujant vienam, vieno kambario nuoma Palangoje atsiperka. Galima atsipalaiduoti, ,,pabūsi su savimi’’ paplūdimyje ar rinktis veiklas visiškai nepriklausomai nuo kitų. Tai puiki proga atrasti save ar naujas pažintis. Todėl bent kartą gyvenime tiesiog būtina išmėginti atostogauti vienam!

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *