Kaip surasti pigesnius skrydžius?

Kiekvienas iš mūsų nori keliauti, bet daryti tai yra gan brangu, o mes visada norime kaip įmanoma daugiau sutaupyti ir surasti pigesnius skrydžius. Skrydžių bilietai dažnai būna brangūs, bet gerai ir kantriai pasidomėjus galima rasti daug pigesnį skrydį. Tačiau ką būtent reikią daryti, kad rasti pigesnius skrydžius.

Kaip surasti pigesnius skrydžius?Apdairumas – svarbiausias dalykas, norint surasti gerą kelionės pasiūlymą. Siekiame surasti pigesnius skrydžius, nes oro linijos, siekdamos kuo daugiau užsidirbti, dažnai taiko visokiausias gudrybes .

Didėjant bilietų paklausai, kainos yra keliamos ir jomis manipuliuojama. Oro linijos kai kuriuose tinklapiuose kelia kainas automatiškai, kad apgauti klientą, kad bilietų paklausa didėja ir dėl to jų kaina sparčiai kyla. Naršant slaptuoju režimu galite pastebėti kainų skirtumus, tačiau taip yra ne visada. Vieta iš kurios skrendate taip pat turi didelę įtaką kainoms, nes valiutų kurso svyravimas gali jas paveikti. Pakeitus IP adresą galite išvengti šios gudrybės ir nusipirkti kelionės bilietus už palankesnę kainą.

Beieškant kuo pigesnio skrydžio, kartais net galite nenurodyti kelionės tikslo. Pasinaudodami  „Google Flights“ arba kitu panašiu tinklapiu galite ieškoti kainų iš vietos, iš kurios skrendate, matydami gerų kainų žemėlapį. Skrydžiai į egzotiškas šalis vis tiek išliks gan brangūs, tačiau už labai mažą kainą galite aplankyti dažnai lan

Nors išsirinkę tokias atostogas nepasimėgausite kepinančia saule paplūdimyje, šiose šalyse taip pat daugybė įdomios veiklos. Galite surengti aktyvias atostogas, kupinas smagios ir neįprastos veiklos. Jeigu dažnai tikrinate oro linijų tinklapius ir ieškote kuo palankesnio skrydžio, kartais galite pagauti gerą pasiūlymą skrisdami paskutinės minutės skrydžiu.

Kadangi neatvykus kai kuriems keleiviams oro linijos nori užpildyti skrydį, jums siūlomas bilietas bus daug pigesnis. Jei su kelione ieškote ir viešbučio, patariame apsilankyti grupinio pirkimo puslapiuose, bet pirma įsitikinkite, kad jų siūloma nuolaida jums yra palanki ir nepamirškite perskaityti jums pateiktą sutartį. Verta pasidomėti ir tinklapiais, kurie siūlo daug gerų kelionės pasiūlymų ir padeda jums nemokamai. Taip galėsite rasti išties gerų pasiūlymų iš atskirų viešbučių bei skrydžių pasiūlymų.

Norint surasti sau palanku skrydį reikia būti atidžiam. Skrydžiai į abi puses, kuriuos dažniausiai renkasi žmones, vykstantys atostogauti, ne visad būna pagal kišenę. Nusipirkę bilietą į vieną pusę galite rasti labai palankų pasiūlymą. Pigių skrydžių pasitaiko dėl Oro linijų neapdairumo ir techninių nesklandumų. Kelionių agentūros taip pat siūlo neblogų paskutinės minutės kelionių. Jei skrydis, kad pasiekti kelionės tikslą yra su persėdimu, rekomenduojame pasidomėti atskirais skrydžiais. Sumokėti už du atskirus bilietus gali kainuoti mažiau, nei skristi su persėdimu, bet iškyla rizika, kad pirmasis lėktuvas vėluos ir nespėsite į antrąjį skrydį, kuris turi jus nugabenti iki kelionės tikslo.

Pramogos

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *