Laisvalaikis namuose? Na jau ne!

Atšilęs oras sako, kad namuose sėdėti negalima! Ne veltui yra frazė „saulutė šviečia – pasivaikščiot kviečia“. Iš tiesų pavasarį reikia atgauti jėgas po žiemos, pasikrauti saulės, vitaminų ir gerų emocijų, kurių niūrią žiemą neretam žmogui trūksta. Tad laisvalaikiu siūlome autis patogius batus ir traukti iš namų.

Lauke pramogų tikrai daug. Tai gali būti ir ramūs pasivaikščiojimai parkuose ar miškeliuose, kurie Lietuvoje iš tiesų yra verti dėmesio, ir aktyvesnis laisvalaikio leidimo būdas, pavyzdžiui, pramogos pramogų, nuotykių parkuose, žygiai pėsčiomis ar dviračiais. Tiek ramesnis, tiek judresnis laisvalaikio leidimas yra naudingas Jums ir Jūsų organizmui. Kartu galėsite pamiršti darbus, įsijausti į poilsį ir leisti savo laiką naudingai. Prie judresnių laisvalaikio formų galima būti priskirti žygius, kurie vyksta dviračiais ar baidarėmis. Tačiau yra ir daugiau pramogų formų lauke.

Jei renkatės keliones, Jums gali būti reikalinga turizmo įranga, inventorius. Tarp jų yra palapinė, miegmaišis, įranga maisto ruošimui, valgymui ir kt. Tinkamas miegmaišis, parinktas pagal vyraujančią oro temperatūrą, leis nesušalti vasaros naktimis, o palapinė apsaugos Jus nuo vėjo, lietaus ir vabzdžių, kurie gamtoje yra labiausiai erzinantys.

Toliau reikia suplanuoti maršrutą. Maršrutą planuojant reikėtų įtraukti daugiau nei vieną nakvynės vietą, dėl visa ko, taip pat numatyti keletą alternatyvų keliams, jei kuris nors kelias būtų neįveikiamas dėl praūžusios vėtros, liūties ar įlūžus kokiam nors tiltui. Numatydami šiek tiek daugiau būsite ramesni, o jei kas ir nutiktų, turėsite atsarginį planą. Planuojant reikėtų atkreipti dėmesį į netoliese esančias lankytinas vietas, objektus. Pasidomėkite apie juos plačiau ir nustebinsite savo bendrakeleivius.

Nepamirškite fiksuoti kelionės akimirkų – vėliau tikrai bus malonu prisiminti, pasidalinti ir aptarti.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.