Pigūs skrydžiai į Turkiją ar kitus šiltus kraštus: ką turi žinoti naujokai?

Pigūs skrydžiai į Turkiją ar kitus šiltus kraštus: ką turi žinoti naujokai? Galvojate kaip kiti žmonės nuolatos randa laiko keliauti į kitas šalis? Svarstote iš kur gauti tiek pinigų kad ir trumpoms atostogoms? Pigūs skrydžiai į Turkiją, Graikiją, Ispaniją ir kitas šalis – tai ką renkasi nuo kelionių priklausomi žmonės! Lyginant ankstesnius laikus su dabartiniais, galima matyti, jog dabar keliavimo išlaidos yra ženkliai mažesnės. Įvairiausias šalis galima pasiekti už be galo mažą sumą. Pigių skrydžių bendrovės ir yra tai, kas dabar padeda sumažinti atostogų išlaidas maksimaliai. Netgi kelionių organizatoriai pataria rinktis būtent pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus. Jeigu Jums svarbiausia yra pasiekti kažkurią šalį saugiai, tuomet reikėtų rinktis ekonominės klasės skrydžius.

 Iš Lietuvos vyksta daug tiesioginių skrydžių į kitas šalis, tačiau pirmą kartą keliaujantiems lėktuvu reikėtų bent jau pasidomėti pagrindinėmis keliavimo taisyklėmis. Žinoma, tai yra paprasčiausi patarimai, kuriuos pateikia nuolat keliaujantys žmonės. Pigūs skrydžiai į Turkiją, Graikiją, Ispaniją ar į kitas Lietuvių pamėgtas šalis turi būti užsakomi labai atidžiai, o taip pat privalu vadovautis žemiau pateikiamais patarimais.

  • Kiekvienas skrydis yra suplanuotas iš anksto, tad būtinai oro uoste būkite laiku. Didžiausia klaida yra tai, kad prieš išvykstant į oro uostą, kai kurie tiesiog nenumato galimų problemų kelyje. Trumpai tariant, jeigu išskrendate darbo dieną ir dar jai einant į pabaigą, tuomet žinokite, kad tokiu laiku spūstys keliuose yra gana nemažos. Tad, geriausia būtų iš namų išvykti kiek anksčiau. Juk geriau šiek tiek palaukti nei pražiopsoti skrydį?

  • Užsakant bilietus, pasižiūrėkite ar bus kažkokie persėdimai. Neretais atvejais, kai kurie keleiviai sunerimsta, kai lėktuvas leidžiasi anksčiau laiko ir visai kitoje šalyje nei numatyta. Taip nutinka tuomet, kai keliaujama labai toli ir kai pasirenkamos pigių skrydžių bendrovės. Kuo mažesnę kainą mokate už bilietą, tuo didesnė tikimybė, kad bus kažkiek persėdimų. Tad, visada perskaitykite skrydžių informaciją, jog kelionės metu nebūtų nereikalingos panikos.

  • Pigūs skrydžiai į Turkiją ar kitus kraštus siūlomi be keleivių pervežimo paslaugos. Jeigu renkatės tokius skrydžių bilietus, kurių kainos siekia vos keliolika ar kelias dešimtis eurų, tuomet tikėtina, kad važiavimu iki viešbučiu teks pasirūpinti patiems. Tai nėra kelionių organizatorių siūlomos keliones. Jas tiesiog planuojate patys.

Skrendantiems pirmą kartą visada gali kilti daug klausimų, bet žinokite – interneto dėka, rasite visus atsakymus!

Kelionės

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *