Skrydžiai į Graikiją – geriausias pasirinkimas norintiems pigių atostogų!

Šiltesnius kraštus atostogoms renkasi nemaža dalis lietuvių, tačiau vis dar yra tokių, kurie mano, jog atostogos užsienyje yra labai brangios. Skrydžiai į Graikiją yra pigūs dėl to, kad ši šalis yra vienas dažniausių pasirinkimų žiemos atostogoms. Kuo didesnė paklausa – tuo didesnė pasiūla. Dėl šios priežasties dauguma pigių skrydžių bendrovių siūlo itin pigius lėktuvų bilietus tiek pirmyn, tiek ir atgal.

Tiesiog į tokias šalis skrenda daug pavienių lietuvių bei šeimų. Mat, ten atostogos neretai būna pigesnės nei Lietuvoje. Tuo labiau, kad Lietuvoje prekių ir paslaugų kainos dabar yra ženkliai pakilusios ir viršija netgi Europos vidurkį. Galvojantiems atostogas praleisti Graikijoje, dabar šią šalį rinktis būtų protingiausia dėl kelių priežasčių.

Visų pirma, Graikija yra gana nemažoje ekonominėje duobėje. Kadangi iki finansų krizės ten buvo galima pailsėti už gana mažą sumą, tai dabar kainos yra kritusios dar labiau. Pigesnės prekės, apgyvendinimas, maitinimas – viskas ko reikia geroms atostogoms! Tad, jeigu svarstote kokią šalį pasirinkti žiemos poilsiui, tai tikrai būtų naudinga skristi būtent čia. Pabrėžtina, kad skrydžiai į Graikiją taipogi yra labai pigūs, o jų kainos dar labiau krenta, jeigu pasirenkama ekonominė skrydžių klasė.

Lietuvos ekonomika auga kaip ir infliacija. Blogiausia tai, kad atostogos kažkuriame Lietuvos kurorte jau tampa sunkiai įkandamos mažesnius biudžetus turintiems žmonėms. Ne paslaptis, kad mūsų šalyje per šiuos metus infliacija išaugo labiausiai iš visų ES šalių. Apgyvendinimas yra brangus, o ką jau kalbėti apie pramogas, maitinimą bei transportą. Tad, Graikiją rinktis naudinga būtų vien dėl to, kad Lietuvoje ilsėtis jau yra per didelė prabanga.

Graikijoje galima rasti svarbiausius objektus, pasakojančius apie istoriją. Lietuvoje tokių objektų nėra daug. Graikijoje rasite didžiulius ir be galo įžymius statinius, tokius kaip: Dzeuso šventyklą, Atėnų amfiteatrą, Partenoną ir kt. Graikijos turizmas yra ypač draugiškas turistams iš kitų šalių, todėl rasite ne vieną kurortą, galintį pasiūlyti tiek vandens, tiek ir kitas pramogas. Vien tai, kad galėsite praplėsti savo akiratį, būtina apsilankyti čia. Skrydžiai į Graikiją vykdomi praktiškai kiekvieną dieną.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *