Koks medalių kraitis bus parvežtas iš Rio2016 olimpiados?

 Greitai Brazilijoje vyks stebėtinai trumpo periodo pasaulio sporto šventė- tik 16 dienų. Lietuva delagavo 68 sportininkus ir tikisi  bent 7 medalių komplekto. Tokiai mažai šaliai tai būtų aukso era.

Irklavime gali medalius nuskinti Milda Valčiukaitė, Donata Vištartaitė jau turi tarptautinių kovų patirties, kaip ir vyrai  Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter, laimėję Europos pirmenybėse medalius. Geras kanojininkas Henrikas Žustautas. Boksininkai Eimantas Stanionis, Evaldas Petrauskas gali pasidabinti medaliais, nors čia ryškus favoritas visada yra Kuba. Buriavime Gintarė Scheidt turi patirties, bet tam reikia ir sėkmės ir palankių oro sąlygų.

Ramūnas Navardauskas yra laimėjęs Tour de FRANCE etapą, tačiau dabar rezultatai itin kuklūs. Rinka tarp dviratininkų yra itin didelė, visada pirmauja italai, olandai, tad patekimas į dešimtuką būtų svarus pasiekimas.

Plento dviračių lenktynėse Simona Krupeckaitė yra profesionalė, tad bent jau bronza yra realus faktorius. Plaukime Giedrius Titenis tikrai pasieks medalį, kaip ir auksu pasidabins 2012m/Londono čempionė Rūta Meilutytė, neaišku ar sulauks varžovės iš dopinge paskendusios Rusijos Julijos Jefimovos oponavimo?

Penkiakovėje turime Justiną Kinderį, Laurą Asadauskaitę, kurie itin daug investuoja į savo pasiekimus. Koks bus jaunos dziudo imtynininkės Santos Pakenytės debiutas?

Po 16 metų pertraukos norisi ant pakylos pamatyti ir Lietuvos vyrų krepšinio milžinus. Labai abejoju, kad JAV  SUPER asai traiškomu volu nukeliaus iki finalo? Aš auksą regiu lietuvių, ispanų, australų pasiaukojamame žaidime.

Ruslanas Baranauskas- sporto apžvalgininkas

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.