Kapų gėlės: kokios tinka labiausiai?

kapų gėlėsKapavietė yra ne tik išraiška, tačiau ir būdas parodyti jau išėjusiam, žmogui, kad jis yra labai svarbus ir gyvieji jį tikrai prisimena. Nors požiūris į kapavietes ir mirusius žmones kiek pakito, tačiau tai vis dar išliko labai svarbu žmonių gyvenimuose. Kapų gėlės

Ne veltui daugelis kapo vietas puošia nuostabiausiomis gėlėmis, kurios žydi ištisą šiltąjį sezoną. Tai lyg bandymas prikelti mylimą žmogų ir padėti jam kitame pasaulyje gyventi pavasaryje… Kapų gėlės.

Našlaitė. Tai viena populiariausių gėlių, kuri dažniausiai pasirenkama siekiant pasodinti kokias nors gražias gėles kapuose. Jos žydi gana trumpai ir reikalauja nemažai dėmesio, tačiau žmonės džiaugiasi jų nuostabia išvaizda, tad metai iš metų kapuose sodina bent jau kelias eiles našlaičių, kurios džiugina savo grožiu.

Gvazdikas. Tai dar viena dažnai pasirenkamų gėlių, kuri sodinama kapinėse. Kodėl? Paprasčiausiai dėl ryškios spalvos ji atrodo nuotaikinga, o daugelis žmonų siekia, kad kapai virstų malonia erdve, kurioje būtų galima ateiti, pasilsėti, pasidžiaugti aplinka ir tuo pačiu prisiminti jau išėjusį žmogų.

Begonijos. Labai puošnios gėlės, kurios skiriasi savo spalvomis. Jeigu norite, kad kapavietė atrodytų puikiai ir unikaliai – tokiu atveju siūlome pasirinkti skirtingų spalvų begonijas, kurios džiugins savo nuotaikingumu. Žinoma, jas reikia derinti su kitomis galėmis, kadangi pačios begonijos yra gana puošnios.

Raktažolės. Jos dažniausiai pasirenkamos kaip akcentas, tad neturėtų būti pagrindinės gėlės. Tiesa, atrodo labai puikiai ir galima atrasti kelių skirtingų formų žiedelius. Žydi ilgai, o priežiūros joms reikia labai mažai.

Tulpės. Kai kuriems atrodo gana keistai, tačiau tulpės kartais vadinamos kapų gėlėmis. Nors jos taip pat žydi gana trumpai, tačiau jos yra vienos pirmųjų pranašauja puikų orą ir labai gražiai puošia kapavietes.

Visi skirtingai supranta, kokios gėlės turi būti ant kapavietės, tačiau egzistuoja tam tikros, kurios net ir skirtingose kultūrose pripažįstamos kaip kapams skirtos gėlės. Visgi, svarbiausia yra tai, kad Jūsų pasirinktomis gėlės nesukeltų labai daug rūpesčių jas prižiūrint ir tuo pačiu kad jos tikrai patiktų tam žmogui, kuris Jums šypsosi iš dangaus.

https://www.kapinistas.lt/kapu-tvarkymas

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *