Satelitas.lt nemokamas SEO straipsnių talpinimas

Ar esate turinio kūrėjas ar rinkodaros specialistas? Tada tikrai suprantate, kaip sunku rasti gerą tinklalapį, kuriame galėtumėte publikuoti savo reklaminius ir SEO straipsnius.

Siūlome atkreipti dėmesį į nemokamą straipsnių talpinimo galimybę tinklalapyje Satelitas.lt. Naudodami šią paslaugą, kuri jums nieko nekainuoja, neabejotinai galite padidinti savo tinklalapio reitingą ir sulaukti daugiau organinio lankytojų srauto.

Satelitas.lt yra administruojamas, kokybišką turinį skelbiantis portalas, kuriame suteikiame galimybę skelbtis ir jums! Vienintelis kriterijus – unikalus ir kokybiškas turinys tinkantis Satelitas.lt tematikai.

Straipsnių pateikimas, naudojant tinkamus raktinius žodžius, yra vienas iš efektyviausių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) metodų, padedančių padidinti prekės ženklo žinomumą. Tad kodėl nepasinaudojus šia reta galimybe?

nemokamas SEO straipsnių talpinimas

Kodėl straipsnių publikavimas yra svarbus?

Straipsnių talpinimas – tai jūsų straipsnių paskelbimas Satelitas.lt tinklalapyje, jis skirtas sukurti aukštos kokybės atgalines nuorodas į jūsų tinklaraštį ar įmonės svetainę, optimizuoti paieškos sistemas. „Dofollow“ atgalinės nuorodos esančios jūsų pateiktame straipsnyje, gali pagerinti jūsų tinklalapio lankomumą ir pakelti domeno vertę.

Straipsnių talpinimas taip pat yra neatsiejama turinio rinkodaros dalis, kurios pagalba galite reklamuoti su jūsų verslu susijusius straipsnius ir informaciją.

Kodėl verta talpini straipsnius Satelitas.lt?

Satelitas.lt kaip ir kitos kokybiškos straipsniams publikuoti skirtos svetainės,  leidžia pateikti aukštos kokybės, informatyvų ir unikalų turinį, kurį indeksuoja paieškos sistemos. Ir visiškai nemokamai! Todėl jūs galite mėgautis ne vienu privalumu:

  • Geresnis jūsų tinklalapio reitingas paieškos sistemose. 
  • Galite susikurti tikras, nuolatines atgalines nuorodas(straipsniai talpinami visam laikui).
  • Jūsų svetainės srautas taip pat gali padidėti, jei lankytojai perskaito straipsnį ir seka atgalinę nuorodą.
  • Straipsnių pateikimas gali padėti padidinti jūsų svetainės domeno autoritetą ir taip pagerinti tinklalapio reitingą.
  • Šiame socialinės žiniasklaidos amžiuje virusinis turinys turi galimybę surinkti daugybę aukštos kokybės atgalinių nuorodų.

Nedelskite, talpinkite straipsnius Satelitas.lt!