Prekyba bitumine stogo danga – kur ieškoti?

Jei stogo-danga namas būtų gyvas žmogus, stogas neabejotinai būtų jo galva. Tai viena svarbiausių dalių, kuri atsakinga už tai, kad namai funkcionuotų kaip pridera – būtų jaukūs, šilti, izoliuoti nuo aplinkos. Todėl statant namus ar atliekant remonto darbus, svarbu apgalvoti, kokią stogo dangą rinksitės.

Kiekvienas stogo dangos tipas turi savo privalumus ir gali pasitarnauti skirtingais atvejais. Tačiau tarp populiariausių pasirinkimų neabejotinai rikiuojasi beasbestinis šiferis ir bituminė stogo danga. Pastaroji ypač dažnai naudojama daugiaaukščių namų statybai, ar kitų lygių arba žemo nuolydžių stogų dengimui.

Ši danga iš estetinės pusės tikrai nėra pati patraukliausia, tačiau ji pigi, kokybiška ir atrodo pakankamai solidžiai. Ją nesunku montuoti, tokia danga dažnai yra naudojama kaip pagrindas kitų tipų stogų dangoms. Jei ir jums reikalinga tokia medžiaga statybų darbams, turbūt kyla nemažai klausimų, kur ją rasti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis. Prekyba bitumine stogo danga – kur ieškoti?

Iš esmės prekyba bitumine stogo danga nesiskiria nuo prekybos kitomis statybinėmis medžiagomis. Tačiau yra keletas niuansų, kurie gali padėti pasirinkti greičiau. Visų pirma, vertėtų palyginti kainas didžiuosiuose prekybos centruose ir mažesnėse specializuotose parduotuvėse. Nors prekybos centrai dažniau taiko akcijas, specializuotos parduotuvės turi daugiau pasirinkimo, o jų pardavėjai ir vadybininkai labiau sukalbami, jei ketinate pirkti didelį kiekį ir jums reikalinga nuolaida. Jei jus domina konkretus bituminės stogo dangos tipas, spalva ar kitos savybės, prieš tai būtinai panaršykite internete ir paieškokite, kokios prekybos vietos turi jums reikalingų gaminių.

Jei jus domina prekyba bitumine stogo-danga ir norite įvertinti medžiagų kokybę, reikėtų atsižvelgti į keletą kriterijų. Tai būtų jos atsparumas klimato sąlygoms, garso izoliacijos lygis, stogui naudojamos medžiagos poveikis aplinkai, montavimo sudėtingumas ir savybės kilus gaisrui. Pavyzdžiui, kad savo funkcijas atliktų plokščio stogo ji turi atlaikyti temperatūros skirtumus nuo -30 iki +80 laipsnių. Na, o stogo hidroizoliacinė danga turi būti įrengta taip, kad užtikrintų ilgalaikę pastato hidroizoliacinę apsaugą ir patikimumą. Tai turi būti nurodyta prekės specifikacijoje.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *