Savaitgalis prie jūros su mažamečiais vaikais

Nakvynė prie jūros | mazamečiai vaikaiPopuliariausias Lietuvos pajūrio kurortas Palanga pritraukia įvairaus amžiaus grupes. Pastaraisiais metais, čia išaugo pramogų bei erdvių kiekis pritaikytas šeimoms. Todėl vis didesnė dalis žmonių atvyksta poilsiauti su mažamečiais vaikais. Tačiau prieš vykstant atostogauti verta iš anksto apgalvoti kur ir kaip gyvensite bei ką veiksite, norint, kad poilsis būtų ne tik vaikams, bet ir jų tėvams.

Gyvenimo sąlygos

Šeimoms su mažamečiais vaikais nakvynė 1 kambario apartamentuose ar didesniuose, yra geriausias kainos ir patogumo santykis. Čia šeima bus aprūpinta, turės tvarkingus vonios kambarius, kas leis patogiai gyventi. Prastesnės kokybės būstas gali kelti sunkumų dėl vonios ar apyvokos daiktų nebuvimo. Taip pat svarbu tinkama vieta, kur būtų tylu, kad mažieji galėtų gerai pasiilsėti, o apgyvendinimas prie jūros leistų greitai ir patogiai pasiekti visas norimas aplankyti vietas, nes vaikščioti didelius atstumus su mažamečiais vaikais vargina ne tik juos, bet ir jų tėvelius.

Ką veikti su mažamečiais vaikais ?

1. Atostogos pajūryje nėra atostogos, be kelionės po pušyną. Įpratusiems prie tradicinių dviračių ar norintiems išmėginti populiariuosius paspirtukus, teks keliauti įprastiniais takeliais, o norinčius didesnių įspūdžių, nudžiugins žygis pakrante su žirgais. Tai puiki pramoga tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Galima pasidžiaugti ne tik nuostabiu jūros, pušyno ošimu, bet ir žirgų teikiama ramybe.

2. Gintaro muziejus bei jūrų muziejus būtinos aplankyti vietos, ypatingai kai atostogų oras tampa vėsokas. Čia mažuosius tiesiog užburia paslaptingas jūrų pasaulis bei neištyrinėta gintaro įvairovė. Tai puiki laisvalaikio veikla, nes čia įdomu ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams, net lankantis nebe pirmą kartą. Na, o trokštantiems įvairovės, būtina aplankyti išskirtinį zoologijos sodą – Insektariumą. Kur išvysite nariuotakojų – vorų, vamzdžių bei gyvačių ekspoziciją.

3. Tėveliams norintiems atsipūsti nuo savo atžalų, puiki galimybė juos nuvesti į vaikų parką. Čia mažieji suras įvairiausių sūpynių, laipynių, aukštų žaidimų įrenginių, karuselių, bei tikro pajūrio smėlio dėžių. O kol vaikai saugiai pramogaus, tėveliai galės atsipūsti, skirti laiko sau.

4. Šeimoms su kiek vyresniais vaikais, mėgstančioms aktyvų laisvalaikį, patariame aplankyti teniso kortus. Tai puikus žaidimas suvienijantis artimuosius ir leidžiantis jiems drauge praleisti nuostabią dieną, kupiną puikių emocijų. O ištroškusiųjų ekstremalių pramogų, lauks dažasvydis. Jis tinkamas vaikams nuo 12 metų ir ypatingai įtraukia berniukus, kuriems ši pramoga pranoksta visus kompiuterinius žaidimus.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *