Kodėl verta turėti gerą laikrodį?

Kodėl verta turėti gerą laikrodį
vostok-laikrodis

Malonu turėti gerą laikrodį – tikslų, dailų, ilgaamžį. Bet kodėl verta turėti gerą laikrodį? Ne ką blogiau (ir netgi tikslingiau) turėti kelis. Tuomet galima kuo puikiausiai derinti prie aprangos, rinktis pagal progą. Nereikia galvoti, kad laisvalaikiui bus per prabangus ar šventėje per paprastas.

Nors Lietuvoje labiau populiaru segėti vieną laikrodį visomis progomis, iš tiesų turėti keletą yra protinga. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar turėtumėte bėgti į parduotuvę ir įsigyti kokius penkis laikrodžius. Tačiau norint kurti nepriekaištingą stilių ir nestokojant lėšų tai būtų visai protingas pasirinkimas.

Geras laikrodis – gana įdomi sąvoka, nes čia nestinga subjektyvumo. Paimkime keletą pavyzdžių.

  • Žmogus nusiperka rankinį laikrodį už dvidešimt eurų. Daiktas atlaiko porą metų. Savininkas mano, kad už tokią kainą tai buvo tikrai puikus pasirinkimas. Ir įsigyja kitą, galbūt už panašią sumą.
  • Asmuo įsigyja laikrodį už tūkstantį eurų. Džiaugiasi viskuo – dizainu, funkcionalumu, patogumu. Mano, jog priimtas sprendimas atitinka kiekvieną lūkestį.
  • Žmogus pasirenka aksesuarą, kuris kainuoja porą šimtų. Lūkesčiai išpildyti: patogu segėti, laikas rodomas tiksliai, po kelių mėnesių nešiojimo aksesuaras atrodo kaip naujas.

Kaip matote, visi šie pavyzdžiai skirtingi. Pirmiausia skiriasi kainos, o ir pirkėjų pageidavimai, kaip galime suprasti, nėra vienodi. Kam pakanka paprasto, nei kiek neprabangaus daikto, o kas ieško už keturženklę sumą. Ir negalėtume teigti, kad vienas ar kitas atvejis kuo nors blogesnis. Juk kiekvienas pats sprendžia, ką įsigyti, ko neįsigyti. Ir net tuomet, kai atlyginimas siekia įspūdingus skaičius, nėra privalu rinktis prabangos prekių. O ir uždirbant vidutinį atlyginimą nerekomenduojama imti paskolos dėl laikrodžio.

Jei asmuo, kurio pajamos per metus siekia pusę milijono, pasirinks aksesuarą už tris šimtus eurų, ar tai bus blogai? Tokie pavyzdžiai skatina mąstyti plačiau. Nėra universalaus varianto, kuriuo reikėtų vadovautis ištisai visose situacijose.

Tai kodėl verta turėti gerą laikrodį? Galima palyginti su automobiliais. Tarkime, kaimynas nusipirko didelį prabangų visureigį, o jūs vairuojate kompaktinės klasės hečbeką, nors irgi galėtumėte sau leisti prabanga „alsuojantį“ visureigį. Bet nepulsite į saloną keisti automobilio, tiesa? Iš viso to formuotina labai paprasta mintis: ne viskas dėl statuso. Tęsiant kalbą apie laikrodžius… pavyksta rasti nebrangių modelių netgi tarp garsiųjų šveicariškų produktų.

Kur? Ogi AtejoLaikas.lt – patikimoje internetinėje parduotuvėje, kurioje variantų netrūksta. Nuo „Orient“ iki „Claude Bernard“, nuo „Roamer“ iki „Vostok Europe“. Malonu, kai yra ką rinktis, kai nebūtina klaidžioti nykiame kompromisų kelyje.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *