Automobilio nuoma Kaune – ką galima išsinuomoti

Apie automobilio nuomą derėtų pradėti galvoti gerokai anksčiau nei numatoma kelionės pradžia. Kuo anksčiau nuspręsite kokios transporto priemonės pageidaujate, tuo lengvesnės ir sklandesnės bus auto nuomos paieškos. Be to, turint daugiau laiko, galima rasti ir pigesnių bei, tuo pačiu, kokybiškesnių nuomos variantų. Šį kartą pasidomėjome ką Jums gali pasiūlyti automobilio nuoma Kaune.

Kelionės automobiliu

Automobilius nuomojančios įmonės dažnai siūlo gana platų transporto priemonių pasirinkimo spektrą. Todėl automobilių nuoma Kaune, pasikartosime, labai svarbu iš anksto apsvarstyti realius savo lūkesčius, nes be konkretaus apsisprendimo, žvelgiant į platų siūlomų mašinų sąrašą, galit neteisingai pasirinkti. Ką reiktų apgalvoti?

Pirmiausia, atsižvelgdami į savo vairavimo patirtį, apgalvokite kurį automobilį vairuodamas jausitės komfortiškiausiai. Antra – pavarų dėžė. Jeigu dažniausiai vairuojate automobilį su automatine pavarų dėže, tuomet mechaninė pavarų dėžė gali sukelti daug nenumatytų nepatogumų kelionėje.

Nuomodami automobilį iš anksto, nesvarbu ar tai darote telefonu, ar internetu, turite nurodyti transporto priemonės kategoriją. Jos gali būti tokios:

  • Mini klasė. Šie automobiliai turi 2-4 sėdimas vietas, suvartoja nedaug degalų ir turi nedidelę bagažinę. Geras pasirinkimas jei numatėte neilgą kelionę.
  • Ekonominė klasė. Degalų sunaudoja mažai, bet viduje yra 5 sėdimos vietos. Bagažinės erdvesnės nei mini klasės. Puikus pasirinkimas ilgesnei kelionei.
  • Kompaktinė klasė. Tokie automobiliai dažnai vadinami „hedžbekais“. Tiek dydžiu, tiek degalų sunaudojimu jie prilygsta ekonominei klasei. Tik bagažinė šiek tiek mažesnė.
  • Standartinė/Vidutinė klasė. Šios klasės automobiliams galima priskirti vadinamuosius sedanus ir universalus. Jie suvartoja vidutinišką kiekį degalų ir yra ganėtinai erdvūs. Tinka ilgoms kelionėms.
  • Erdvi klasė. Šie automobiliai pasižymi erdviu salonu ir didele bagažine. Degalus naudoja panašiai, kaip standartinės klasės automobiliai.
  • Prabangi/Premium klasė. Skirti trumpoms, prabangioms, gerais keliais pasižyminčioms kelionėms. Be abejonės, dažniausiai tai būna gana populiarūs limuzinai.
  • Convertible. Šiai kategorijai priskiriami kabrioletai. Jais dažniausiai važinėjama vasarą. Kuro sunaudojimas dažniausiai priklauso nuo mašinos dydžio.

Automobilių nuomos paslaugų rūšys

Kiekviena kelionė ir joje dalyvaujantys keleiviai turi savų, tik konkrečiam atvejui būdingų niuansų ir lūkesčių. Tad dažna transporto priemonių automobilio nuoma Kaune kompanija stengiasi suteikti kuo įvairesnes paslaugas. Dažniausiai pasitaikančios ir paklausiausios yra tokios:

  • Trumpalaikė automobilių nuoma;
  • Ilgalaikė automobilių nuoma;
  • Automobilio nuoma su vairuotoju.

Automobilio nuoma Kaune – tokia veikla, kurią vysto nemažai įmonių šiame mieste. Turėdami galvoje visas paminėtas transporto priemonių kategorijas ir nuomos paslaugų rūšis, galime išskirti kompaniją „Transrenta“. Jos internetiniame puslapyje https://www.transrenta.lt/ galite išnuomoti be kurį iš visų paminėtų kategorijų automobilį.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses