Automobilių nuomos Klaipėdoje ypatumai

Atvykus į svetimą miestą lankyti žymias vietas jame ar tvarkyti kokius nors svarbius reikalus norisi viską atlikti greitai bei patogiai. Viešasis transportas tokių patogumų išties nesuteiks. Tuomet tampa aktualus klausimas – transporto nuoma. Šį kartą pakalbėsime apie Lietuvos pajūrio pasidižiavimą – Klaipėdą. Tad ką gali pasiūlyti automobilių nuoma Klaipėdoje?

Pasidomėjus įmonių, kurių pagrindinė veikla –automobilių nuoma, darbo specifika, galima pasakyti, jog bene visos jos teikia paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Išnuomotą automobilį galima atsiimti autobusų, traukinių stotyje, oro ar laivų uostuose bei kitoje sutartoje vietoje.

Be abejonės, išsinuomoti automobilį dažnai prireikia ne tik atvykus į svetimą miestą. Galbūt suplanavote kelionę ir norite transporto priemonę išsinuomoti tiesiog būdami namuose? Šiomis dienomis tai nėra problema. Automobilių nuoma Klaipėdoje suteikia itin patogias sąlygas užsisakyti mašiną internetu. Šia paslauga jau ne vieną kartą pasinaudoję žmonės vieningai tvirtina, jog tai be galo patogu ir saugu. Vis dar abejojantiems tuo, pateiksime keletą privalumų, kuriuos išvardija automobilių nuomos Klaipėdoje klientai:

  • Internete – itin platus automobilių nuomos įmonių siūlomų transporto priemonių pasirinkimas;
  • Automobilį išsinuomoti galima bet kurioje vietoje: namuose, darbe, atokiausiame Lietuvos ar bet kurios Europos šalies kampelyje;
  • Ekonomiška, nes nereikia patiems vykti iki nuomos punkto;
  • Daugelis nuomos įmonių siūlo rezervacijos atšaukimą ar pakeitimą;
  • Saugu – asmeniniai kliento duomenys preciziškai saugomi;

Išvardinti privalumai daugiau būdingi automobilių nuomai internetu. Tačiau egzistuoja ir kiti suteikiami patogumai, kuriuos Jums pasiūlys automobilių nuomos įmonės Klaipėdoje, nežiūrint to ar transporto priemonę nuomositės internetu, ar atvykę į nuomos punktą. Tai:

  • Priimamos debetinės kortelės. Kreditinė kortelė bus reikalinga tik prestižinio automobilio nuomai;
  • Nedidelis užstatas;
  • Įvykus draudiminiam įvykiui, nuomininko atsakomybė yra minimali;
  • Po nuomos automobilio švara rūpintis nereikia;
  • Nėra jokių rezervacijos ar administracinių mokesčių, arba jie itin minimalūs.

Jeigu automobilio reikia ilgesniam laikui, sakykim, norint vystyti sėkmingą įmonės veiklą, galima rinktis ir ilgalaikę automobilio nuomą. Bene visos nuomos įmonės siūlo gana platų automibilių pasirinkimo spektrą: vidutinės, prabangios, ekonominės, visureigių, vienatūrių ir mikroautobusų klasės automobilius.

Auto nuomos salonų savininkai pasakoja, jog dažnai nutinka taip, jog klientui reikalingas automobilis, bet pats vairuoti jis nenori. Tai ne bėda. Galėsite išsinuomoti mašiną su vairuotoju. Tuomet jūsų kelionė bus išties saugi ir komfortiška.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *