Kaip nuomojantis automobilį išvengti netikėtų išlaidų ir nemalonių staigmenų?

Jei artimiausiu metu ketinate nuomotis automobilį (nesvarbu, ar vos kelioms dienoms, ar net keleriems metams), išlaidas planuoti privalote iš karto. Reikėtų paskaičiuoti, kiek pinigų galėsite skirti automobilio nuomai ir kokia suma pernelyg nesuplonins jūsų kišenės. Taip pat patariame laikytis kelių pagrindinių taisyklių.

automobilio nuoma

Niekada nelaukite paskutinės minutės ir norimą transporto priemonę rezervuokite iš anksto. Vos tik paaiškėjus kelionės detalėms, suskubkite užsisakyti transporto priemonę su automobilio nuoma. Užsakę anksčiau, gausite tokį automobilį, koks jums ir buvo reikalingas.

Jeigu atvykus atsiimti automobilio jo nebus – bus apgadintas avarijoje, sugedęs, nebus laiku grąžintas kitų klientų ir t. t. – gausite didesnį ir geresnį automobilį, o mokėsite ankstesniąją mažesnę kainą. Taisyklė paprasta – jums bus pasiūlytas geresnis, komfortabilesnis ar brangiau nuomojamas automobilis.

Dar viena taisyklė, jei jus domina auto nuoma – nepulkite tarsi į dilgėles ir nesirinkite pirmos pasitaikiusios kompanijos, nuomojančios automobilius. Visada pasidomėkite ir kitais pasiūlymais, įdėmiai juos išnagrinėkite ir tik tada priimkite sprendimą.

Besirinkdami atkreipkite dėmesį į paslaugos kainą – ką gausite už nurodytą sumą pinigų, už ką reikės susimokėti papildomai. Būtinai apie pasirinktą įmonę paskaitykite internete esančius atsiliepimus, pasidomėkite įmonės veiklos istorija, sukaupta patirtimi, finansine būkle, įsiskolinimais ir panašia jums kaip klientui aktualia informacija.

Dar vienas jums praversiantis patarimas – automobilį rinkitės pagal savo poreikius, o ne pagal grožį. Automobilio nuoma tuo ir ypatinga, kad ji turi teikti komfortą ir saugumo, užtikrintumo jausmą. Pasvarstykite, kokius atstumus nuomotu automobiliu reikės įveikti, keliese leisitės į kelionę, ar turėsite daug bagažo. Geras automobilis – toks, kuriame sutilps visi daiktai, o keleiviai jausis patogiai ir saugiai.

Niekada iš automobilio nesitikėkite daugiau – jei išsinuomojote mažą, negalingą ir pigų, tokį ir gausite, o tada ir sutaupyti pinigai gali nebežavėti. Pamatę, kad automobilis nepatogus ir ne toks, kokio tikėjotės, turėsite nuomotis kitą, o nuomos kompanijos dažnai tokia situacija pasinaudoja ir paprašo primokėti papildomai. Taigi norėdami sutaupyti galite tik išleisti dar daugiau – apdairiai elkitės iškart ir nerizikuokite savo automobiliu.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas