Keltuvai – kokius darbus padeda jie atlikti?

Keltuvai yra viena reikalingiausių įrangų servisams ir tą paneigti būtų sunku. Juos galime sutikti daugelyje servisų, kadangi retas servisas įsivaizduoja savo darbo dienos kasdienybę be keltuvo. Su jais galima atlikti daug darbų, bet dar daugiau darbų, naudojant keltuvą, palengvina dirbant. Ypač keltuvai naudingi dėl to, nes palengvina serviso mechaniko darbą ir pagreitina automobilio remonto procesus, o dėl pastarojo aspekto lieka patenkintas klientas, kurio automobilis yra remontuojamas.

Pagrindinis mechanizmas keltuvai

Pradžiai apie keltuvo naudą servisui ir su jais dirbančiam mechanikui. Kadangi seniau daugelis darbų buvo dirbama su domkratais ir vadinamosiomis duobėmis, tai serviso mechanikas jausdavo labiau pavargęs. Naudojant pastaruosius metodus yra greitai pavargstama, todėl serviso mechanikui yra sunku išdirbti visą dieną, nes jau darbo pabaigoje jaučiasi pavargęs. Autokeltuvai šiuo atveju yra naudingi tuo, kad nereikia žmogaus fizinės jėgos, kad pakelti transporto priemonę. Ir visas procesas užtrunka kiek ilgiau nei pusė minutės, iki tol, kol mechanikas transporto priemonę pakelia iki sau tinkamo aukščio, o tada jau gali pradėti dirbti. Keltuvai.

Keltuvai serviso mechanikui gali padėti atlikti daug darbų. Pats keltuvas tiesiogiai įtakos nedaro atliekant automobilio remonto darbus. Tačiau jis yra ypač naudingas pagreitinant ir palengvinant remonto procesą. Kaip pavyzdžiui, jeigu automobiliui prieš vasaros sezoną reikia uždėti tam sezonui tinkamus ratus. Tai tereikia pakelti automobilį ir patogiai galima nusukinėti esamus ratus. Naudojant domkratą ratai yra nusukinėjami po vieną, geriausiu atveju domkratas kelias automobilio ašį, tokiu atveju vienu pakėlimu galima pakeisti du ratu. Tad galima paskaičiuoti vien kiek dirbant su šiuo metodu yra sutaupoma laiko ir fizinės jėgos.

Naudojant keltuvą galima patogiai ir greitai atlikti šiuos darbus: pakeisti automobilio ratus, remontuoti automobilio važiuoklės ir pakabos elementus, pakeisti tepalus, atlikti automobilio remonto darbus, atlikti darbus susijusius su duslintuvu, nuimti/ uždėti greičių dėžę, pakeisti įvairius skysčių vamzdelius ir atlikti begalę kitų svarbių mechaninių remonto darbų.

Tad keltuvai yra vieni reikalingiausių ir naudingiausių įrenginių serviso mechanikui, kadangi naudojant auto keltuvus yra pagreitinami ir palengvinami darbo procesai. O galutiniame rezultate nuo to išlošia tik klientas ir pats servisas. Kadangi serviso mechanikai mažiau pavargsta ir dabar yra atliekami greičiau, todėl servisas turi galimybę uždirbti daugiau pinigų.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses