Mazda mpv

Japoniškas Mazda MPV

Vienatūris automobilis mazda MPV surenkamas Japonijoje. Todėl jo kokybe abejoti neverta. MPV tai 7 vietų vienatūris.  Pirmos kartos MPV buvo su galu varančiais ratais, po 2000 metų atnaujinimo, varantys ratai jau priekiniai.

Vienatūris gali turėti tiek benzininius, tiek dyzelinius variklius. Mazda MPV išskirtinė iš kitų vienatūrių tuo , kad turi stumdomas šonines duris. Tai labai patogu siaurose aikštelėse, kur sunku atidaryti standartines duris.  Mazda MPV pasižymi taupiais varikliais, tiek benzininiai, tiek dyzeliniai. MPV buvo skirta ir JAV rinkai, joje varikliai galingesni benzininiai, net 3.0 litro.
Ši vienatūris vertinamas, kaip talpus šeimos automobilis, net ir su didele šeima Jums pilnai užteks tokio automobilio. 7 vietos , o kur dar talpi bagažinė. Šoninės stumdomos durys Jums suteiks komforto stovėjimo aikštelėje, nes su jomis niekada neatsiremsite į kitą automobilį. Vaikai taip pat nesubraižys šalia esančio.

Šis vienatūris yra gaminamas tik Japonijoje, tai  byloja ir automobilio kokybė.  Neturi jis elektronikos problemų, o ir kiti agregatai patikimi ir patvarūs. Žinoma dyzelinis variklis gal ir nėra toks patikimas, kaip volkswagen, bet benzininiais varikliais, tai tikrai galima  pasitikėti.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas