Naudotos auto dalys – geriau nei naujos?

Nors automobilis – be galo patogi ir naudinga transporto priemonė, daugelis sutiktų, kad ji tuo pat metu reikalauja nemažai priežiūros ir investicijų. Pakalbėkime apie naudotos auto dalys.

Neužtenka tik išsirinkti patinkantį modelį ir jį įsigyti – turite susitaikyti, kad reikės pirkti naudotos auto dalys nuolat tvarkysite transporto priemonę, turėsite ją prižiūrėti ir operatyviai reaguoti į atsiradusius gedimus bei juos šalinti. Jei su tuo jau esate susidūrę, turbūt žinote, kad nemaloniausia dalis yra detalių paieška.

Jei tai senesnio modelio ar išskirtinė transporto priemonė, greičiausiai detalių taip greitai negalite rasti, todėl vilkinasi visas procesas ir negalite naudotis nuosava mašina. Dar vienas trūkumas – didelė detalių kaina. Norint įsigyti visiškai naują detalę ir problemas tvarkyti pas gerus, patikimus meistrus, šis „malonumas“ kartais gali atsieiti ir visą atlyginimą ar daugiau.

Ką daryti, jei norisi ir turėti tvarkingą automobilį, ir nenuskriausti savęs? Atsakymas yra naudotos auto dalys. Tačiau daugelį kamuoja amžinas ir neišsprendžiamas klausimas – ar naudotos dalys gali būti geresnės už naujas? Pabandykime išsiaiškinti.

Pirmas teiginys, kuris dažnai šauna į galvą, kai išgirstame apie naudotas automobilių dalis – kokybė. Daugeliui įprasta manyti, kad naujas daiktas visada bus geresnis už jau panaudotą ir daugeliu atvejų tai gali būti tiesa. Naudotų auto dalių kokybė tiesiogiai koreliuoja su tuo, iš kur jos vežamos ir kas jų tiekėjas. Nerekomenduojama naudotų auto dalių pirkti iš žmonių per skelbimus ar jų ieškoti turguose bei nepatikimose interneto svetainėse.

Tokiu atveju jums niekas negalės garantuoti jų kokybės ir gali tekti nusivilti savo pirkiniu. Jei norite patikimos ir gerai veikiančios detalės, kreipkitės į profesionalus. Yra ne viena įmonė, kuri ardo gerus automobilius arba gabena patikimas dalis iš užsienio ir tuo verčiasi ne vienerius metus. Paprastai jos turi savo parduotuves ar parduotuvių tinklus, glaudžiai bendradarbiauja su servisais ir pirkėjams suteikia visas garantijas. Skirtingai nei žmogus ar turgaus prekeivis, šios įmonės niekur nedingsta ir pakeičia neveikiančią ar nekokybišką naudotą detalę kita.

Turėkite omenyje, kad auto dalys tokios bendrovės samdo darbuotojus ir rūpinasi savo apyvarta bei pelningumu. Tai reiškia, kad jos nenori rizikuoti savo klientais ir nebruks nepatikimų gaminių. Čia detalės yra tikrinamos, atidžiai apžiūrimos ir kruopščiai atrenkamos, todėl už kur kas mažesnę kainą galite įsigyti išties puikią naudotą auto dalį.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

Comments
  1. Hofas