Papildomos vairavimo pamokos mokyklose

Papildomos vairavimo pamokos – tai paslauga, kuria galima pasinaudoti vairavimo mokyklose. Nors visas procesas nėra įspraustas į tokius rėmus, kaip įprastas vairavimo pamokų ir teorijos paskaitų ciklas, tačiau egzistuoja tam tikri aspektai, priklausomi nuo konkrečios vairavimo mokyklos. Pagal juos tampa lengviau pasirinkti, kur kreiptis.

Vienas iš atrankos kriterijų, padedančių išsirinkti, kur užsisakyti papildomas vairavimo pamokas, yra siūlomi automobiliai. Čia reikėtų paminėti, jog vienos vairavimo mokyklos yra didesnės, kitos savo paslaugas išplėtusios kiek mažiau. Tai reiškia, kad ir automobilių asortimentas yra skirtingas. Vienur gali būti pasiūlytas tik vienas, o kitur, tikėtina, klientui bus leidžiama rinktis iš kelių. Bet kažin, ar automobilio modelis svarbiausia, kadangi vairavimo principas tas pats. Žinoma, galbūt maloniau mokytis su naujesne transporto priemone. Juk įdomiau išbandyti VW Golf 7 negu Golf 6. Pastarasis jau tapęs įprastu Lietuvos gatvių gyventoju.

Šiaip ar taip, automobilio kriterijus kai kuriems žmonėms atrodo svarbus. Kitas aspektas, į kurį atsižvelgia papildomų vairavimo pamokų ieškantys žmonės – galimas vairavimo pamokų skaičius, pavyzdžiui, per savaitę. Kadangi kai kuriose vairavimo mokyklose veiksmas vyksta įtemptai, gali būti sunku sutarti dėl didesnio skaičiaus pamokų. O tai aktualu, jeigu papildomų įgūdžių reikia skubiai. Juk artėjant vairavimo egzaminui nėra kada delsti. Tas pats pasakytina ir apie artėjančią žiemą, prieš kurią galbūt norima įgauti daugiau pasitikėjimo savimi.

Kas dar priklauso nuo konkrečios įstaigos?

Vairavimo kursai
Vairavimo kursai

Iš tiesų ne visi instruktoriai yra vienodai atsakingi. Jei vienur už sumokėtus pinigus bus išvažinėjamas visas laikas iki paskutinės minutės, tai kitur instruktorius gali vieną kitą dešimtį minučių nugręžti, taip palengvindamas savo dieną ir, be abejonės, sutaupydamas degalų. O vairavimo mokyklos klientas tuo metu turi taikstytis su apmaudu. Tai galima palyginti su brokuota preke, tik šiuo atveju būtų gaunamas ne aprašymo neatitinkantis daiktas, o nepilna paslauga.

Papildomos vairavimo pamokos ir dar didesniu skaičiumi dalykų siejasi su instruktoriaus darbo kokybe. Galbūt kada nors teko girdėti atsiliepimų apie skirtingas vairavimo mokyklas. Jei taip, tikriausiai nekils nuostaba, kai parašysime, jog kai kurie instruktoriai visai nesistengia pasirūpinti sudėtingesniu ar neįprastesniu maršrutu. Pavažiavai kokia nors gatve, apsukai aplink vairavimo mokyklą keletą ratų ir laisvas. O kitur, žiūrėk, ir sudėtingiausi žiedai išmakaluojami, ir pačios įvairiausios gatvės nuzulinamos. Taigi, papildomų vairavimo pamokų kokybė priklauso ne tik nuo to, kaip žmogus stengiasi, bet ir nuo vairavimo mokyklos suvokimo ir pagarbos klientui. Svarbiausia, kad niekas neįpareigoja pirkti daugiau vairavimo pamokų, jei pirmoji neatitinka lūkesčių.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas