4 stilingi moteriškų žieminių paltų modeliai

Kiekviena moteris nori būti stilinga. Galbūt ji nesivaiko madų ir neieško drabužių, kuriuos demonstruoja modeliai ant podiumų. Tačiau turėti bent vieną madingą akcentą, savame stiliuje būtų naudinga. Šiltaisiais metų laikais paltas atrodyti stilingai daug paprasčiau, nes nereikia didelio drabužių sluoksnio ant savęs dėvėti. Tad kaip atrodyti stilingai ir žiemą?

 

Ilgi vilnoniai paltai su diržu

Dar kol kas mados nepaliekantys ilgi paltai iš vilnos. Su šiaip paltais atrodysite ne tik stilingai, bet ir jausitės šiltai. Šis žieminis paltas moterims yra švelnus ir patogus dėvėti tiek keliaujančioms pėstute, tiek mėgstančioms su automobiliu. Kadangi paltas sujuosiamas dirželiu, po juo galima vilkėti dar drabužių, jei mėgstate jaustis ypač šiltai. Po vilnoniu paltu itin stilingai atrodo palaidinės ar megztukai su aukštu kaklus.

 

„Oversize“ paltas

Tai paltas, kuris yra ne visos moterims tinkančio stiliaus. Tai paltus, masyvus, platintais mečiais, neturintis įliemenuoto liemens, laisvas, bet stilingas. Šis žieminis paltas turi savo auditoriją. Moterys, mėgstančios laisvesnį stilių, tokį paltą dievina ir nekeistų į jokį kitą.

 

Urbanistinio stiliaus žieminis paltas

Šis paltas pasižymi dviejų, skirtingų medžiagų stiliumi. Visada yra sujuosiamas dirželiu, būna lengvas ir labiausiai tinkantis šiltesnei žiemai. Su šiuo paltu atrodysite itin stilingai ir elegantiškai. Šis lengvo modelio paltukas puikiai tiks, jei reikia atrodyti oficialiai.

Žemę siekiantis paltas

Reikia nepamiršti ir tokių paltų, kurie yra itin ilgi, tačiau šie tinka ne visoms. Gražiausiai atrodo toms moterims, kurios yra aukštos arba mėgsta žiemą dėvėti aukštakulnius. Šie paltai dažnu atveju būna atsparūs sniegui ir vėjui. Galima drąsiai leistis į kelionę, kai dieną siaučia pūga ir yra tikrai šalta.

Nepamirškite, kad ir kaip būtų, vien palto neužteks. Iki galutinio rezultato, kad atrodytumėte stilinga, reikia dar keleto akcentų. Vienas jų – puikiai derintis šalikas. Prie tam tikro stiliaus paltų priderinkite Jūsų mėgstamą šaliką ir atrodysite stulbinamai. Kokių būna šalikų? Visokių. Svarbu, kad nesusilietų su Jūsų palto spalva. Pagyvinkite savo įvaizdį įnešdami daugiau spalvų.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas