Apgamų šalinimas lazerinėmis technologijomis

apgamu salinimasLietuvoje grožio salonuose ne visada tam tikros procedūros atliekamos legaliai – kai kurios iš jų neturi licencijų verstis tam tikromis odos priežiūros procedūromis.

Apgamų šalinimas yra viena iš tų procedūrų, kuriai būtina gydytojo – dermatologo licencija. Lietuvoje šias licencijas išduoda sveikatos apsaugos institucijos.

Jeigu jus domina apgamų šalinimo procedūra, tai jums pirmiau reikia susirasti patikimą kliniką, kuri šią procedūrą atliktų legaliai. Taipogi daug dėmesio reikėtų skirti ir specialistų kvalifikacijos analizei, nes būna atvejų, kuomet šios procedūros atliekamos grožio salonuose, o juose dirbantys specialistai neretai sulaukia ir neigiamų atsiliepimų. Saugia apgamų šalinimo procedūra jūs galite pasinaudoti tik patikimose klinikose.

Privačios gydymo įstaigos apgamų šalinimą atlieka specialiais lazeriais. Tai technologijos, kurios šiuo metu apdeda pašalinti įvairiausius odos darinius. Pavyzdžiui, ta pačia įranga gali būti naikinami spuogai, karpos, randai ir kt. Žinoma, visa įranga privačiose gydymo įstaigose yra naudojama atsižvelgiant į saugumo ir kokybės reikalavimus.

Procedūros nebūna skausmingos, tik po jų gali atsirasti nežymus paraudimas ir tiek. Privačios gydymo įstaigos, atlikusios apgamų šalinimo procedūrą, dažniausiai suteikia visą būtina informaciją ir dėl odos priežiūros, jog apgamo vieta kuo greičiau pagytų. Tai reiškia, kad gydytojai pacientams išrašo ir įvairiausius medikamentus, kurie padeda greičiau matyti rezultatus.

Apgamų šalinimas atliekamas tada kai gydytojas – dermatologas apžiūri susiformavusį odos darinį. Tai reiškia, kad gydytojui būtina nustatyti dėl kokių priežasčių apgamas atsirado. Jeigu tai yra kažkokios sunkios ligos simptomas, tai jūs tiesiog būsite išsiųsti pas kitus specialistus. Eiliniams apgamams pašalinti tereikia vos kelių dešimčių minučių – procedūra nėra ilga.

Procedūros metu pacientas gali justi šilumą. Tačiau, jeigu žmogaus oda per daug jautri, tai ji gali reaguoti į lazerio skleidžiamus spindulius, o tai reiškia, kad gali atsirasti nežymus perštėjimas. Pirmiau gydytojai tiesiog apžiūri apgamą, odą, jog procedūros metu nebūtų jokių nesklandumų.

Kas liečia lazerines technologijas naudojančius specialistus, tai jums tiesiog būtina prieš procedūrą pasidomėti gydytoju bei klinika, kurioje jis dirba. Internete galima rasti visus atsiliepimus apie paslaugų kokybę.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas