Dantų protezavimas: svarbiausi klausimai ir atsakymai

dantu protezavimas kaune issimoketinai

Dantų protezavimas – tai tik viena iš daugelio paslaugų, kurią gali pasiūlyti šiuolaikinė odontologija. Tik pakankamas informacijos kiekis leis suprasti, kada ir kokia odontologijos paslauga yra pats geriausias pasirinkimas. Na, o šį kartą kviečiame sužinoti pačius svarbiausius klausimus apie dantų protezavimą ir atsakymus į juos.

Kokiais atvejais dantų protezavimas yra geriausia išeitis?

Dantu protezavimas tampa puikia išeitimi tuo atveju, kai reikia atkurti dantis, kurių pacientas neteko dėl įvairiausių priežasčių – traumos, nepriežiūros, dantų ligos ir pan.

Kur atliekamas dantų protezavima?

Dantų protezavimo paslaugas teikia didžioji dalis mūsų šalies odontologijos klinikų. Siekiantys surasti šios paslaugos teikėjus, tai gali padaryti vos per kelias akimirkas: viskas, ko reikia, tai – tik į interneto paieškos laukelį įvesti aktualią frazę – nurodyti paslaugos pavadinimą bei miestą.

Kokias galimybes suteikia dantų protezavimas?

Dantu protezavima yra ta paslauga, kuri suteikia galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą – pamirškite, ką reiškia bendrauti slepiant šypseną: dantu protezavimas ne tik gražina galimybę kokybiškai bendrauti, plačiai šypsotis, bet ir tinkamai sukramtyti maistą, džiaugtis tobula šypsena bei labiau pasitikėti savimi.

Kokio tipo dantų protezus rinktis?

Kaip žinia, dantu protezavimas gali būti atliekamas įvairiais būdais, naudojant skirtingus elementus, todėl negalia tiksliai atsakyti į šį klausimą – kiekviena situacija yra individuali, todėl būtina profesionalo apžiūra bei konsultacija, kurios metu ir paaiškės, koks sprendimas geriausiai tinka vienam ar kitam pacientui.

Kiek laiko trunka dantu protezavima?

Negalima pateikti tikslaus atsakymo ir į dar vieną klausimą – kiek laiko trunka dantu protezavima? Tik įvertinus paciento situaciją, bus galima numatyti, kiek laiko teks skirti šios paslaugos suteikimui, tačiau paprastai prireikia 3  – 4 vizitų.

Kiek kainuoja dantu protezavima?

Pacientus, planuojančius pasinaudoti šia paslauga, dažnai domina ir dar vienas, ne ką mažiau aktualus klausimas. Tai – šios paslaugos kaina. Tačiau pastaroji taip pat gali būti identifikuota tik individualios konsultacijos  metu, kadangi yra labai daug veiksnių, kurie lemia šios paslaugos kainą (kainai įtakos turi burnos būklė, protezavimo tipas, klinikos įkainiai ir pan.).


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas