Kaip pasirinkti tinkamas medžiagas?

Praustuvai ir kvarcasAtliekant būsto atnaujinimo darbus, įsirenginėjant jį ar tiesiog nusprendus pakeisti keletą senų, įgrisusių baldų tenka gerai pasukti galvą, kokias medžiagas pasirinkti.

Neretai atnaujinimo reikalauja vonios kambarys. Čia išvaizdą praranda praustuvai, spintelės, pati vonia ar dušo kabina, kitos detalės. Jei manote, kad remonto prireikė per anksti – buvote parinkę netinkamas medžiagas arba blogai jas prižiūrėjote.

Jei keičiate pasenusio vonios kambario interjerą ko gero jau numatėte investuoti į kokybę. Tuo tarpu naujai įrenginėjant būstą dažnai apie kokybę net nesusimąstoma, tiksliau, neįvertinamos tam tikrų naudojamų medžiagų savybės ir tinkamumas. Pavyzdžiui, retai kada vonioje sutinkamas kvarcas, nors tai puiki medžiaga tiek praustuvams, tiek vonios stalviršiams ar lentynoms. Tačiau labai dažnai sutinkama klijuota mediena, kuri visiškai nėra atspari drėgmei.

Jei praustuvai retai kada kelia didesnių problemų, tai baldai neretai yra didelis galvos skausmas. Ir ne tik dėl kokybės, o dėl sutalpinimo gana mažoje erdvėje. Sunku atitaikyti tikslų dydį, tenka gaminti pagal užsakymą, tačiau ir tai kyla visokių sunkumų. Tuo tarpu kvarcas puikiai išpjaunamas pagal Jūsų patalpos matmenis, o dėl didelio dydžio gali būti vientisas – tai aktualu drėgnose patalpose, nes nėra tarpų, kuriuose kauptųsi vanduo, rastųsi pelėsis ar kitos pavojingos bakterijos.

Tinkami praustuvai, kokybiškas kvarcas ir kitos voniai tinkamos medžiagos suteiks Jums galimybę mėgautis aukščiausia kokybe savo vonios kambaryje ir pamiršti remonto darbus artimiausiam laikui. Be viso to, net ir po kelių metų, panaudojus kokybiškas medžiagas, Jūsų sutvarkyta būsto dalis atrodys tvarkingai, patraukliai ir prabangiai.

Rekomenduojame skirti didesnes investicijas į sudėtingesnių sąlygų patalpas (vonios kambarį, virtuvę), tačiau kartu taip ir sutaupysite, nes remontas bus ilgesniam laiko tarpui.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses