„Dedu“ – liberalus skelbimų portalas!

dedu

Daugelis pardavėjų internete dairosi į patarimus, kuriuose aprašomos reklamavimosi galimybės. Gaila, bet ne visi įvertina nemokamų skelbimų portalus. Juose reklamuotis irgi galima, jie irgi yra naudingi.

Pavyzdžiui, „dedu“ skelbimu portalas siūlo dėti skelbimus įvairių sričių specialistams, o taip pat čia savo siūlomas prekes gali reklamuoti tiek privatūs asmenys, tiek ir verslo atstovai. Kuo šis portalas pranašesnis už didžiąsias skelbimų svetaines? Ogi tuo, jog visus skelbimus kiekvienas vartotojas gali dėti be registracijos, gali juos dėti nemokant nė cento, o svarbiausia – vartotojai nėra apriboti dėl talpinamų skelbimų kiekio. Trumpai tariant – tai liberalumo pavyzdys, kuomet viską galima daryti nevaržant vartotojų.

Tuos tris pagrindinius privalumus reikėtų išplėtoti labiau, nes ne visi skelbimų portalų naudotojai supranta kokias galimybes jie gali išnaudoti.

Pradedant nuo to, jog skelbimų talpinimui nėra būtina registracija, verta pabrėžti, kad tokiu atveju vartotojams nereikia sugaišti per daug laiko. Tai be galo naudinga tiems, kurie užsiima nuolatine prekyba ir skelbimu portalas deda kasdien. Tarkime, didžiosiose skelbimų svetainės visuomet reikalauja prisijungimo, o tai užtrunka kelias akimirkas, o jeigu suvedami klaidingi duomenys, tai viskas užtrunka kiek ilgiau. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad daug asmenų skelbimus deda keliuose ar keliolikoje portalų, o tai gali sukelti nepatogumų vedant registracijos ar prisijungimo duomenis – viskas gali painiotis. Be registracijos skelbimai įdedami greičiau ir jų redagavimas nėra apribotas, nes vėliau gaunama nuoroda į el. paštą, kuri leis paskui administruoti patalpintus skelbimu portalas.

Kitas svarbus privalumas – niekas nereikalauja jokio mokesčio už skelbimo patalpinimą. Daugelyje skelbimų portalų yra nurodyta, kad skelbimas talpinamas tik 30 dienų ir už tas dienas reikia sumokėti mokestį. „Dedu“ portalas to nereikalauja – vartotojai įdeda skelbimą ir viskas. Jokio mokesčio mokėti nereikia.

Kalbant apie nemokamą skelbimų talpinimą, reikia akcentuoti, kad daugumoje tokių portalų administratoriai neriboja ir pasiūlymų galiojimo. Dažniausiai nėra taikomas joks 30 dienų terminas – skelbimas galioja neribotą laiką.

Na ir ko gero paskutinis privalumas – tokie portalai kaip „dedu“ neapriboja savo vartotojų. Vartotojai nevaržomai gali dėti neribotą skelbimų skaičių!

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *