„Eilės iš širdies“ web puslapis– norintiems dalintis kūryba

„Eilės iš širdies“ internetinis puslapis (www.eilesissirdies.lt.) – tai galimybė kūrybą mėgstančiam ir kuriančiam žmogui dalintis eilėraščiais nemokamai internetinėje erdvėje.
Kodėl to reikia? – daugelis žmonių kuria eilėraščius, tačiau niekur jų neviešina. Dažnas iš mūsų eilėraščius užsirašome į užrašų knygelę, kompiuterį ir be adresato jis lieka neperskaitytas ir niekieno neįvertintas. Todėl savaime kilo sumanymas, noras viešinti žmonių sukurtus eilėraščius per web svetainę www.eilesissirdies.lt. Tai šiuolaikiškas būdas pasidalinti kūryba su kitais, nepalaikant artimo santykio, galbūt nepažįstant vienas kito, bet savitai kalbant apie save ir savo pasaulį.

Eilėraščiai nedingsta internetiniame puslapyje, jie niekur nepabėga, kaip įprasta su socialiniais tinklais. Šiuo aspektu malonu turėti tokią erdvė, kurioje kūryba išlieka. Dėl lengvesnio eilėraščio radimo, „Eilės iš širdies“ eilėraščiai yra kategorizuojami. Čia atsiranda meilės/išsiskyrimo; gyvenimo prasmės; šeimos/vaikų, palinkėjimų/sveikinimų, karo/tėvynės ir kt eilėraščių kategorijos. Tad kiekvienas norintis patalpinti, viešinti savo kūrybą „Eilės iš širdies“ internetiniame puslapyje gali priskirti, kokioje kategorijoje nori matyti savo eilėraščius.
Kategorijos prasmingos, jausmingos ir vis pasipildančios, atsižvelgiant aplinkybes. Todėl prasidėjus karui atsirado nauja kategorija Karas/Tėvynė.
Eilėraščių kategorijos – tai dažniausiai gyvenime paliečiamos temos. Todėl „Eilės iš širdies“ eilėraščiai – tarsi jausmų sugertukas, kuris leidžia kažkur paleisti jausmus, jais dalintis.
Jums pristatomas  internetinis puslapis gali pasitarnauti ne tik kaip puiki priemonė dalintis kūryba, bet ir semtis naujų minčių iš kitų. Smagu žinoti, kad kuri eiles ne tu vienas, kad kiti taip pat noriai dalinasi savo kūryba ir viešina ją drąsiai, nebijodami kritikos, ar kitų emocijų. Taip atsiranda bendruomeniškumo, draugiškumo jausmas.
Galiausiai, kai žinai, kad eilėraščiais galima su kažkuo pasidalinti, kad jie nebus nukišti į stalčių – ši mintis skatina kūrybiškumą ir norą daugiau kurti ir per kūrybą išreikšti savo mintis, jausmus, neišsakytas emocijas. Todėl internetinis puslapis „Eile iš širdies“ ir gavo tokį pavadinimą. Jos tikrai sklinda iš pačios širdies gelmių.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas