Greitoji paskola ne visiems suteikiama

greitoji paskolaJeigu jums reikalinga greitoji paskola siūlytume neskubėti teikti paraišką pirmoje pasitaikiusioje kreditų bendrovėje, nes tikėtina, kad pakapstę giliau, rasite daug geresnius pasiūlymus.

Tuo labiau greitoji paskola, kad šiuo metu asmenys yra skirstomi į kategorijas – vieni gali gauti kreditą, o kiti – negali. Galintys gauti paskolas dažniausiai yra priskiriami prie dirbančių, o nedirbantiems asmenims Lietuvos įstatymai draudžia teikti paskolas, nes įprastai tokie žmonės net negauna pajamų. Kurios būtų skiriamos laiku padengti įmokoms. Jeigu jūs nežinote ar galite gauti paskolą ar ne, siūlytume paskaityti žemiau išvardytus kriterijus, kuriais remiasi kredito bendrovės.

Jeigu galvojate apie pinigų skolinimąsi iš greitųjų paskolų bendrovių, tai pirmiau jums reikia tinkamai įvertinti jų pasiūlymus, nes nuo jų priklauso daug kas. Jeigu jūs skolinsitės didelę sumą, tai jums reikia žiūrėti kuri bendrovė nustato mažiausias palūkanas. Jeigu palūkanos bus be galo didelės, tai tikėtina, kad paskolos įmokos taip pat susidarys nemažos. Kuo didesnės paskolų įmokos, tuo mažesnė tikimybė gauti kreditą. Taip yra todėl, kad mokumo vertinimo nuostatos nubrėžia ribą, nuo kurios jau skolintis nebegalima. Trumpai tariant greitoji paskola, jeigu jūsų paskola bus didelė, o įmokos taip pat, tai jūs galite nesunkiai pasiekti 40 procentų pajamų sumą, nuo kurios kreditoriai jau skolinti pinigų nebegali.

Paskolas gauti gali tik gaunantys pajamas, tad čia labai svarbu, jog būtumėte dirbantys. Tiek dirbantys pagal darbo sutartį, tiek dirbantys savarankiškai gali gauti kreditus, jeigu ta gaunama pajamų suma yra pakankama. Savarankiškai dirbantys asmenys tai tie, kurie veiklą įteisino mokesčių inspekcijoje. Tai individuali veikla pagal pažymą – ją įregistruoja visi dirbantys savarankiškai.

Ne ką mažiau svarbu žinoti tai, kad turimi įsipareigojimai daro didžiulę įtaką kreditoriaus apsisprendimui ar suteikti asmeniui paskolą ar ne. Jūs galite gauti didelę sumą pajamų kiekvieną mėnesį, bet jeigu ta pajamų suma yra iškart išleidžiama kiekvieną mėnesį. Tikėtina, kad jūs naujos paskolos negalėsite gauti. Ypač tais atvejais, jeigu didžioji dalis pajamų yra išleidžiama kitoms finansinėms paslaugoms apmokėti t.y. kai apmokami kiti kreditai.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas