Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems išduodami tik po jų statuso pasikeitimo

ilgalaikiai kreditai nedirbantiemsBūnant bedarbiu kyla nemažai bėdų dėl finansinių paslaugų užsakymo, o ypač reikėtų akcentuoti, kad ilgalaikiai kreditai nedirbantiems dažniausiai net nėra išduodami.

Bedarbiams kreditų bendrovės nenori skolinti pinigų dėl to,ilgalaikiai kreditai kad jos žino, jog išdavus paskolą tokiam asmeniui, teks mokėti baudas, kurias skirs Lietuvos bankas. Nedirbantiems asmenims siūloma keisti savo statusą, nes būtent bedarbiai asmenys šiuo metu negali naudotis tokiomis finansinėmis paslaugomis kaip paskolų išdavimas. Jeigu jums prireiktų pinigų, tačiau neturėtumėte jokio pajamų šaltinio, tai kredito įstaigos jums paskolos išduoti negalėtų. Norint gauti kreditą, tenka atitikti ne vieną mokumo vertinimo nuostatuose keliamą reikalavimą.

 Kreditai nedirbantiems negali būti išduodami dėl teisės aktų numatytos tvarkos.

Besiskolinantys bedarbiai turi žinoti, kad kreditų bendrovės nebeturi tokios galios, jog pačios galėtų nuspręsti kam skolinti pinigus. Jos pirmiausiai turi įvertinti mokumo vertinimo nuostatuose nurodytas taisykles, o tai reiškia, kad jos turi tas taisykles pritaikyti vertinant asmens kreditingumą. Kreditingumas ir parodo kokios yra galimybės, jog asmuo laiku vykdys savo įsipareigojimus. Jeigu aiškiai matoma, kad asmuo negauna pajamų, tai jis ir jokių paskolų gauti negalės. Tai liečia ne tik ilgalaikius kreditus.

Visi ilgalaikiai kreditai nedirbantiems asmenims neišduodami tik todėl, kad tokie asmenys pajamų negauna visai. Tai matoma specialiuose registruose. Jeigu asmuo registruotas darbo biržoje, tai jis tiesiog ieško darbo ir tiek, o gaunamos tvarios pajamos prilyginamos nuliui.

Dabar kreditai nedirbantiems gali būti išduodami tik po asmens statuso pasikeitimo.

Verta pabrėžti, kad bedarbiai asmenys neturi teisės gauti jokių paskolų dėl to, kad jų tvarių pajamų suma yra nulinė. Norint pakeisti kažką, asmuo turi susirasti darbą. Reikia žinoti, kad pasikeitus statusui iš bedarbio į dirbančiojo, asmuo vis tiek dar negali gauti jokių kreditų. Reikia pradirbti bent jau keturis mėnesius. Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems gali būti išduodami tik po to, kai bedarbis susiranda nuolatinį darbą ir jame pradirba keturis mėnesius. Šis laikotarpis taikomas dėl to, kad kreditoriai turi tikrinti būtent keturių mėnesių gaunamų pajamų vidurkį.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *