Kaip ir kada skolintis internetu?

kada skolintisPaskolų akcijos iki šiol vilioja ne vieną naivų ir pajamų negaunantį vartotoją. Tačiau reikia pastebėti, kad dabar esantys pasiūlymai ne visuomet padeda išsisukti iš bėdos kuomet pritrūksta pinigų.

Daugelis žmonių, apakinti neva gerų nuolaidų, nė nepastebi, kad kai kurios kreditų bendrovės siūlo labai aukštas paskolų palūkanas. Kada skolintis palūkanos yra vienas svarbiausių kriterijų, į kurį turi būti atsižvelgiama renkantis kredito teikėją. Jokiu būdu vartotojas neturėtų skolintis iš ten, kur metinė palūkanų norma nustatoma iki maksimalios ribos.

Geriau būtų rinktis tuos kredito teikėjus, kurie klientams nustato bent jau vidutines palūkanas. Tiems, kuriems reikalingas skubus kreditas, reikėtų pasidomėti ir darbo valandomis. Kurių metų paskolos yra išduodamos, nes jau nebėra tie laikai, kai internetu paskolą buvo galima gauti visą parą.

Kalbant apie skolinimosi laiką, tai vartotojams jau yra akcentuojama. Paraiškas reikėtų pateikti dienos metu, o ne vėlyvais vakarais ar naktimis. Matote, naujos įstatymų pataisos sureguliavo tvarką, kuri draudžia išduoti kreditus nakties metu tarp 22h ir 7h. Dabar vartotojai turi kredito paraiškas pateikti neperžengiant nurodytos darbo laiko ribos.

Jeigu kredito paraiška pateikiama minėtu laiku, tai kredito tiekėjas per tą laiką gali tik priimti paraišką. Ją išanalizuoti ir pateikti atsakymą dėl paskolos suteikimo, bet jis jos išduoti negali – tai padaryti jis galės praėjus minėtoms valandoms. Štai kodėl skubantiems skolintis reikėtų tai daryti dienos metu. Nes tada didesnė tikimybė, kad paskolos suma bus pervedama dar tą pačią darbo dieną.

Vartotojams pravartu žinoti ir tai kada skolintis, kad lengviau kreditus grąžina tie, kurie skolinasi žinodami, kad ateinančiu metu pajamos bus didesnės. Tai reiškia, kad jeigu jums prireikė pinigų, o tuo pačiu žinote, kad po mėnesio ar dviejų gausite papildomų pajamų, tai jums būtų naudingiau naudotis akcijomis, kurių metu pirmas kreditas nemokamai suteikiamas keliems mėnesiams ar bent jau vienam. Tai ypač naudingas pasiūlymas tiems, kuriems atlyginimas tiesiog vėluoja. Grąžinus pasiskolintą sumą, palūkanų nebūna, nebent grąžinama suma yra pervedama po nemokamo paskolos laikotarpio.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *