Kaip sužinoti ar kreditas man bus suteiktas?

kreditasLietuvoje ypatingą dėmesį žadama skirti gyventojų finansiniam raštingumui gerinti, todėl galima matyti, jog vis daugėja naujų tinklapių, pateikiančių aktualiausią informaciją apie skolinimosi galimybes bei ypatumus.

Šiuo metu jau yra įgyvendinta idėja apriboti save nuo kreditų – užtenka įsirašyti į specialią duomenų bazę ir viskas. Kreditas nebus išduotas, jeigu kreditorius matys, jog jūsų vardas ir pavardė yra registruoti specialioje sistemoje. Jeigu ir jums dažnai tenka susidurti su greitaisiais kreditais ir nebenorite jų imti, tai tokiu atveju turėtumėte šia galimybe pasinaudoti ir jūs, nes vis dėlto – ši paslauga yra nemokama. Kalbant apie kreditų rinką, vartotojams taip pat reikėtų pasidomėti kaip šiuo metu vyksta skolinimosi procedūros, nes jos palyginus su ankstesniais metais, yra pasikeitusios.

Joks kreditas negali būti išduotas asmeniui, neturinčiam pajamų šaltinio.

Kiekvienas besiskolinantis asmuo dabar privalo laikytis griežtos skolinimosi tvarkos. Tai reiškia, kad visiems asmenims, norintiems vartojimo kredito, bus būtina tiksliai nurodyti visus duomenis. Jeigu duomenis bus pateikti neteisingai, tai tuomet kredito įstaiga galbūt reikalaus duomenų tikslinimo arba paprasčiausiai nepriims jūsų kredito paraiškos. Toks duomenų pateikimas yra būtinas dėl to, kad kreditoriai matytų kokias pajamas gaunate. Jie jūsų duomenis patikrina specialiose informacinėse sistemose.

Asmenys, negaunantys pajamų, dėl vartojimo bei kitų paskolų kreiptis neturėtų, nes kreditoriai jų išduoti negalės. Jie negali skolinti pinigų asmenims, kurių pajamos yra nulinės arba tiesiog per daug mažos. Dėl to dažnai reikalaujama pateikti informaciją ir apie turimus įsipareigojimus. Pabrėžtina, kad kai kurie jūsų įsipareigojimai yra registruojami kredito istorijoje, tad jokiu būdu neklaidinkite kreditorių, nes galiausiai tiesa išaiškės.

Kiekvienas kreditas išduodamas tik tokiems, kurie yra laikomi galinčiais gauti vartojimo paskolas.

Mokumo vertinimo nuostatos, kurių turi laikytis visi kreditoriai, pabrėžia kuriems asmenims negalima išduoti paskolų ir taip pat jose nurodoma kaip kreditoriai turi vertinti klientų mokumo galimybes. Tos nuostatos yra vienas pagrindinių rodiklių, nustatančių ar asmuo gali gauti paskolą ar ne. Tad, jeigu jums įdomu ar kreditoriai jums apskolintų pinigų, tai tiesiog pasižiūrėkite ar atitinkate tuose nuostatuose keliamus reikalavimus.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *