Kodėl Unikalus Turinys Yra Svarbus?

Jei jūs galvojate, kad kurti unikalų turinį yra beprasmiška. Tai yra tik laiko švaistymas – jūs labai klystate. Norint sudominti svetainės lankytoją ar klientą – privalu turėti unikalų turinį.

Bent kurios skaitmeninės reklamos tikslas ir pagrindas – unikalus turinys. Apie tai yra kalbama jau daugybę metų. Tai pabrėžia visi rinkodaros specialistai. Tačiau pabandykime suprasti, kam yra svarbus unikalus turinys? Kodėl daugelis dėl jo taip pakvaišę.

Visų pirma, tai atsimuša į turinio rinkodarą. Tarkim, SEO tekstai – vienas iš rinkodaros elementų. Kodėl jie turi būti unikalūs? Tai vienas iš svarbiausių „Google“ paieškos pozicijų elementų. Jei jūs norite atsidurti pirmame paieškos puslapyje, privalote kurti unikalų turinį. Toks turinys sudomins lankytojus, privers jūsų lankytojus sužinoti kažką naujo.

kokybiškas turinys

Apskritai, straipsnių rašymas yra sritis, kurioje kompanijos nerizikuos dubliuodamos turinį. Visi stengiasi kurti unikalų ir įdomų turinį. Tiesiog ne visada gaunasi sukurti įdomų, įtraukiantį tekstą – tam reikia ilgos patirties.

Tačiau, kas yra unikalu? Koks turinys skaitomas unikaliu? Čia nuomonė išsiskiria. Daugelis pasakys, kad perrašyti jau parašytą straipsnį ar tekstą savai žodžiais nėra unikalu. Aš visiškai sutinku, tačiau paieškos sistemos galvoja visiškai kitaip. Tarkim „Google“ paieškos sistemoje, toks turinys bus visiškai unikalus.

Dėl to atsiranda daug kivirčų. Kažkas internete parašo unikalų straipsnį, kitas asmuo jį suradęs, perrašo savais žodžiais. Tačiau tekstą padaro ilgesnį, įdeda daugiau susijusių nuotraukų ir atgalinių nuorodų. Taip jis aplenkia originalaus teksto savininką. Ir lengvai gali pasipelnyti iš šio teksto.

Todėl turbūt greitoje ateityje sulauksime pokyčių. Jie turėtų būti drastiški ir greiti. Kad žmonės kurie rašo tikrai unikalų turinį, būtų už tai apdovanoti paieškos rezultatų. Tačiau iš kitos pusės, jei tu sugebėjai padaryti geresnį straipsnį nei tavo konkurentas. Kodėl tu neturėtum būti apdovanotas?

Pabaigai, visus paskatinsiu rašyti ir kurti. Nes tai, yra tikroji pasaulio dovana. Kiekvienas esame unikalus ir žinome kažką įdomaus. Todėl nelaukite ir rašykite savo tekstus, straipsnius ar net knygas. Aš garantuoju, kad žmonėms jūsų turinys tikrai patiks ir jūs surasite naują gyvenimo prasmę.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *