Kokybiškos grandinėlės nėra jau tokios ir pigios

grandinelesDabar grandinėlės ir kiti prabangūs papuošalai turėtų būti perkami kiek atsargiau, nes mat internete daugėja įvairių apgavikų, kurie bando pasipelnyti iš naivių žmonių.

Jie siūlo nekokybiškus papuošalus, kurie yra dažyti aukso ar sidabro spalvomis, tačiau juos pardavinėja kaip grynųjų brangiųjų metalų dirbinius ir grandinėlės.

Juvelyrai nurodo, kad tokių pasiūlymų būtina vengti, o svarbiausia – jie pataria mažiau dairytis į menkas kainas, nes būtent tokie pasiūlymai dažniausiai ir yra laikomi apgaulingais. Jeigu jums reikia gražios ir prabangios grandinėlės, kuri būtų pagaminta iš gryno aukso ar kito tauriojo metalo, tai turėtumėte tam skirti ir adekvačią pinigų sumą.

Įvairios apyrankės ir kiti papuošalai pigiau parduodami tais atvejais, jeigu jų sudėtyje nėra brangiųjų metalų.

Visiems perkantiems prabangius papuošalus reikia žinoti, kad pigiausi gaminiai yra tie, kurių sudėtyje nebus jokių brangiųjų metalų ar kristalų. Tai standartiniai papuošalai, kurie įprastai gaminami iš paprastų metalų. Tokius papuošalus pardavėjai dažniausiai siunčiasi iš Kinijos ir paskui juos perparduoda užsikeldami kainas kelis ar keliolika kartų. Tie papuošalai, kurie gaminami patyrusių juvelyrų, dažniausiai yra pagaminti iš tauriųjų metalų ir svarbiausia – kiekvienas toks papuošalas turi atitinkamą informaciją, jog pirkėjas iš anksto žinotų ką perka.

Perkant prabangius papuošalus iš juvelyrų, jūs visuomet matysite tiek papuošale esančius metalus, tiek jo svorį ar prabą. Juvelyrai visuomet pateikia tokią informaciją, o jeigu jos nėra, tai turėkite galvoje, kad perkate tiesiog metalo gabalą ir tiek.

Auksinės grandinėlės dažniausiai vertinamos tiek pagal metalą, tiek pagal svorį.

Jeigu dairotės į auksinius dirbinius, tai turite žinoti, kad jų kaina bus nustatoma atsižvelgiant į toje grandinėle esantį aukso kiekį. Taip pat dauguma tokių papuošalų vertinami ir pagal svorį. Mat kuo sunkesnė grandinėlė, tuo brangiau ji kainuos, nes savo sudėtyje turės daugiau brangiųjų metalų. Itin svarbu žinoti, kad jokiu būdu nerekomenduojama tokių papuošalų pirkti iš neaiškių asmenų. Jeigu jums reikia gryno aukso dirbinių, tai saugiausia juos įsigyti būtų tiesiai iš juvelyrų, kurie turi gerą reputaciją.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *