Konservai šunims – kada geriausia juos pasirinkti?

Konservai yra mėgstamas maistas šunims, kuris ne tik gardus, bet teisingai parinktas, gali būti ir labai naudingas organizmui. Šuns šeimininkas gali nuspręsti, kokiu maistu šuo bus maitinamas, ar jam labiau tinka sausas maistas šunims su ėriena ar kita mėsa, daržovėmis, baltymais, ar jam patinka konservos. Žinoma, renkantis konservas, reikia atkreipti dėmesį, jog jos būtų aukštos kokybės ir maistingos, kad šuo gautų reikalingas medžiagas su maistu ir būtų sotus.

Kaip išsirinkti tinkamiausius konservus:

Rinkoje galima rinktis iš įvairių gamintojų siūlomų konservų, kuriose yra skirtinga sudėtis ir maistingumo lygis. Dėl to labai svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį ir maisto produktus, kurie yra naudojami šunų maistui sukurti. Kad šuo būtų stiprus ir vikrus, jam reikia mėsos, dėl to renkantis konservas ar kokį kitą maistą šunims (sausas maistas šunims) reikia atkreipti dėmesį, kiek jame yra mėsos. Jei norime, kad šuo ne tik būtų sotus, bet ir sveikas, reikia atkreipti dėmesį, ar maiste yra daržovių, vitaminų, mineralų. Maistingas ir sveikas maistas turi būti subalansuotas, kad šuniui nereikėtų duoti papildomų vitaminų. 

Reikia atkreipti dėmesį ir į alergenus, kad jų nebūtų, nes tuomet gali būti sudirgintas šuns skrandis. Jautriems šunims, kurie turi problemų su sveikata, skrandžiu, rekomenduojama valgyti sausą maistą išrankiems šunims. Galima po operacijos skirtą maistą, kad tikrai šuo nejaustų skausmo ir galėtų džiaugtis gyvenimu. Jei norite kokybiško bei subalansuoto sauso maisto ir konservų šunims, juos pirkite iš „alphazoo“.

 Internetinėje parduotuvėje rasite aukščiausios rūšies maistą pritaikytą būtent Jūsų augintiniui ir konservus pigiau, nes nuolat yra nuolaidos. Parduotuvėje randami tokie gamintojų konservai šunims kaip  alpha spirit, animonda, brit care, brit premium, barking heads, carnilove, royal canin, dr. clauders.

Žinoma, pats šeimininkas geriausiai pažįsta savo augintinį ir žino, koks maistas jam tinka labiausiai, dėl to ir gali rinktis įvairų maistą, jį keisdamas arba šlapią maistą maišydamas su šlapiu, jog šuniui būtų skaniau. Nepamirškite palepinti šuns skanėstais už atliktas komandas, taip šuo greičiau jas įsimins ir norės kartoti, kad gautų skanėstą.

Petnešos šunims, kam jos reikalingos?

Dauguma šeimininkų renkasi pavadėlius su antkakliais, tačiau yra galimybė rinktis ir petnešas šunims. Petnešų pagalba galima lengviau valdyti savo šunį, jei mokote jį naujų dalykų arba jis yra labai didelis. Taip pat petnešų pagalba maži šuneliai išvengia susižalojimų, dėl to tai puiki priemonė ir kontrolė savo gyvūnui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti konservai šunims didelį pasirinkimą petnešų ir tikrai rasite tas, kurios tiks ir patiks Jūsų keturkojui draugui.

Nepamirškite lepinti ir mylėti savo augintinį, vedžioti jį lauke ir jis jus mylės iš visos širdies. Juk nėra nieko nuostabiau, nei laukiantis šuo po darbo.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas