Kreditai internetu: kaip išvengti nesusipratimų

kreditai internetuPakalbėkime apie tai, kokie nesusipratimai lydi greitas paskolas, kitaip žinomas kaip kreditai internetu. Iš tiesų, kaip netrukus sužinosime, čia jau ir slypi vienas pirmųjų nesusipratimų, bet apie tai vėliau. Žinodami, kur yra banano žievė, galėsite jos išvengti ir nepaslysti. Žinodami, kur atremtas grėblys, nelipsite ant jo, kad negautumėte į nosį. Žinodami, kada kreditai internetu visa para patiria nesusipratimus, galėsite ir juos apeiti protingu ratu.

Kreditai ar paskolos

Pirmiausiai turbūt pastebėjote, kad labai dažnai kreditai internetu yra vadinami ir greitomis paskolomis. Pirmą kartą su visu tuo ir su įvairiais finansiniais reiškiniais susiduriantys žmonės gali sunkiai susigaudyti, kuo šie dalykai skiriasi. Vertinant vien pagal skambesį, gali atrodyti, kad minėtoji paskola ir kreditai internetu yra du skirtingi dalykai. Tačiau tiesa ta, kad tai tas pats.

 Jeigu tai kreditas, tai nereiškia, kad jis reikalauja ypatingų dokumentų. O jeigu tai paskola, tai nereiškia, kad jai reikia pristatyti daug visokių popierių. Iš esmės, tai yra tie patys dalykai – greitai paskolinami pinigai, dėl kurių skolinimo visas veiksmas vyksta virtualiai. Kitaip tai – greitieji kreditai internetu. Jums nereikia jaudintis, ką rinktis, kreditus ar paskolas, galvoti, kreditai internetu, atsiliepimai apie juos nei apie paskolas greitas kitokie. Tai tas pats dalykas, pavadinamas skirtingais vardais. Pavyzdžiui, oficialiai tai dažniau vadinama kreditais, o šnekamojoje kalboje – paskolomis.

Ar tikrai visą parą

Kitas dalykas yra tas, kad reklama dažnai teigia – kreditai internetu visa para. Tačiau, jeigu pradedate gilintis, suprantate, kad ne visai viskas vyksta visą parą. Iš tiesų, jūs galite visą parą pildyti tam tikras registracijas ir prašymus internete, bet naktį jie nėra nagrinėjami, o taip pat ir pinigai nėra suteikiami. Tačiau jūs gana greitai sulaukiate reakcijos, nes paprastai naktį nors ir nedirba šios bendrovės, bet atsidaro anksti, jau 6 ryto, o ir užsidaro apie vidurnaktį. Taigi, tai ryškiai skiriasi nuo banko, kuriame viskas vyksta labai lėtai.

Nesusipratimas dėl amžiaus

Dar dažnai girdime, kad kreditai internetu nuo 18 metu galimi gauti. Galima pamanyti, kad dvyliktoje klasėje besimokantis jaunuolis taip paprastai užsiregistruos ir gaus pinigų, o paskui grąžinti viską turės tėvai, nes šis jaunas žmogus, aišku, pats dar neturės pinigų. Taigi, yra viskas kitaip. Paprastai paskolos nėra suteikiamos taip anksti, amžiaus cenzas būna 21 metai.

 Kaip ir įeiti į kazino bei lošti azartinius žaidimus. Kadangi paskolos yra tikrai rimta finansinė atsakomybė, tai kreditai internetu nuo 18 metu dar nėra suteikiami. Bet tai ne vienintelis argumentas. kitas dalykas, kad greiti kreditai internetu nuo 18 metu nelabai gali būti suteikiami ir dėl to, kad tas jaunas žmogus tikriausiai dar neuždirba. O, norint gauti kreditą, jūs visada privalote sutikti su tuo, kad kredito teikėjas tikrins jūsų oficialias pajamas. jeigu esate bedarbis, iš niekur negaunate oficialių pajamų, tai ir tos paskolos negalite gauti.

 Tai vyksta labai tikslingai. Kredito teikimo bendrovė niekada nebus suinteresuota skolinti tiems, kurie vėliau negalės grąžinti. Norisi skolinti tiems, kurie turi visas garantijas, normalias pajamas, o tai rodo, kad vėliau ir grąžinti pinigus jie galės visiškai normaliai. Taigi, jauniems žmonėms paprastai nepasisektų pinigų gauti ir dėl neturimų pajamų. Kas reiškia – jeigu nori skolintis, turi būti finansiškai atsakingas žmogus, pinigus rankose laikęs jau ir anksčiau.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses