Paskolų refinansavimas 2016 metais buvo pigesnis nei 2015 m.

paskolu refinansavimasNuo 2017m. sausio pirmosios įsigaliojus naujiems mokesčiams, dauguma gyventojų suskubo domėtis savo skolomis.

Creditus.lt pastebi, jog refinansavimas dauguma gyventojų labiausiai pradėjo rūpintis privalomuoju sveikatos draudimu. Mat, už susikaupusias skolas SODRA dabar imsis pinigų nurašymo tiesiai iš banko sąskaitų. Tam, kad gyventojai galėtų padengti šias skolas, dauguma jų tiesiog dairosi į greitųjų paskolų teikėjus. Ne paslaptis, kad būtent šios kredito įstaigos išduoda didžiąją dalį vartojimo paskolų. Finansų ekspertai rekomenduoja gyventojams tokiu būdu neprisidaryti dar didesnių problemų, nes juk tas skolas teks grąžinti. Ieškantiems papildomos pajamų sumos skolų apmokėjimui, siūloma pasidomėti ir refinansavimu.

Paskolų refinansavimas pasitelkiamas ne tik SODROS skolų padengimui.

Dauguma vartotojų šiuo metu skolinasi ir dėl to, jog ankstesniems kreditoriams galėtų grąžinti skolas. Tai reiškia, kad paskolų refinansavimas dabar yra viena dažniausiai pasirenkamų paskolų rūšių, nes vis dėlto – iki šiol gyventojai paėmė itin daug ilgalaikių vartojimo kreditų, kurių įmokos yra be galo didelės. Ši finansinė paslauga leidžia sumažinti skolų naštą. Dabar refinansavimui skirti kreditai siūlomi mažesnėmis palūkanomis, o tai reiškia, kad lyginant 2016 ir 2015 metus, galima matyti, jog dabar kreditų palūkanos yra mažesnės nei buvo 2015 metais. Tai reiškia, kad imant analogiško dydžio paskolą su tuo pačiu skolos grąžinimo terminu, 2016 metais asmenys skolinosi pigiau ir dėl to jie moka mažesnes įmokas.

Tie, kurie skolinosi 2015 metais, šiuo metu ieško refinansavimo galimybės, nes toks kreditas padeda sumažinti likusių įsipareigojimų sumą. Kredito įstaigos pabrėžia, kad nors paskolų refinansavimas šiuo metu ir yra pigesnis, tačiau skolinimosi sąlygos jau nebėra tokios palankios kaip anksčiau.

Paskolų refinansavimas šiuo metu yra siūlomas tik mokumo vertinimo kriterijus atitinkantiems asmenims.

Per metus pasikeitė daug kas ir reikėtų išskirti ne tik palūkanų mažėjimą. Vyriausybės siūlymu seimas priėmė įstatymų pataisas, kurios nebeleidžia skolintis tiems, kurių pajamos per menkos. Tai reiškia, kad dabar sumažėjo galinčių pasiskolinti asmenų skaičius. Tiesiog dabar daug asmenų negauna tokių pajamų, kurios galėtų būti pakankamos būsimoms vartojimo kreditų įmokoms padengti.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *