Priežastys, kodėl turėtumėte priauginti nagus

Priauginti nagai daugeliui moterų asocijuojasi su moteriškumu. Ir tikrai, juk tokie nagai ne tik suteikia moterims elegancijos, bet ir padaro jas išskirtinėmis. Tad nenuostabu, jog vis daugiau moterų renkasi ilgus nagus vietoje trumpų, kurie kai kuriems galbūt pasirodytų šiek tiek patogesni. Pateikiame priežastis, kodėl ir jūs turėtumėte pasirinkti ilgus nagus, gal net juos priauginti.

Suteiks moteriškumo

Kaip ir minėjome, ilgi nagai suteikia moterims moteriškumo. Todėl jei jaučiate, jog jūsų stilius nepakankamai moteriškas, gal vertėtų išbandyti keletą dalykų, kurie padėtų jaustis moteriškesnei? Patikėkite, priauginti nagai gali suteikti galimybę pasijusti kur kas gražesnei ir moteriškesnei.

Nereikės prižiūrėti nagų

Nuolat kenčiate nuo nešvarumų po nagais? Priauginti nagai padės su tuo susidoroti. Po ilgais nagais nešvarumų bus kur kas mažiau, tad bus lengviau palaikyti higieną ir nereikės susidurti su nemalonumais.

Atrodysite tvarkingesnės

Tvarkinga moteris – graži moteris. Būtent tą turi prisiminti kiekviena, besiruošdama išeiti į darbą ar apsipirkti. Neretai pasitaiko, jog neprisižiūrinčios moterys gauna mažai dėmesio iš vyrų ne dėl to, jog yra negražios, o dėl to, kad vyrai nemano, jog tokia moteris galės tinkamai juo pasirūpinti. Todėl nenustebkite, jei pakeitusios higienos įpročius iš karto gausite kur kas daugiau dėmesio. Kiekviena moteris turi pasirūpinti, kad nagai būtų ne apkramtyti, o tvarkingi.

Nagų priauginimo procedūra gali būti maloni

Nagų priauginimo procedūra nebūtinai turi būti ilgai ir nuobodi, ji gali būti ilga ir maloni. Priauginkite nagus pačios, nesikreipkite į meistres. Tokiu būdu ne tik sutaupysite pinigus, bet ir patirsite malonumą. Nagų priauginimo priemonės kainuoja nebrangiai, lyginant su kaina, kurią mokėtumėte už nagų priauginimą. Nagų frezos kainuoja vos 50-100 eurų, naudotis jomis galima net kelis dešimtmečius, tinkamai prižiūrėti prietaisą. Specialios lempos taip pat kainuoja labai panašiai, na, o likusios nagų priauginimo priemonės dar pigesnės. Tad nenustebkite, jog visa suma atsipirks vos per kelis mėnesius ir galėsite džiaugtis gražiais ir tvarkingas nagais praktiškai nemokamai. Nagų priauginimas kur kas malonesnis, kai darbą atliekate pačios. Tokiu atveju galėsite ne tik kūrybingai išpildyti savo norus, bet ir atrasti naują pomėgį.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas