TERMO RŪBAI VAIKAMS. VAIKAI Į LAUKĄ GALĖS KELIAUTI BET KOKIU ORU

Žiema, žiemužėlė. Vieni ją dievina, kiti per sukąstus dantis laukia, kad tik ji greičiau pasibaigtų. Patinka mums tai ar nelabai, tačiau išvengti jos galime tik pabėgę į šiltus kraštus. Jei sau tol leisti negalime – teks susidurti su visomis oro sąlygomis, kokios jos bebūtų mums paruoštos. Jau prabėgusi šios žiemos dalis spėjo parodyti visus savo „veidus“. Teko ir per balas braidyti, ir statyti sniego senį, ir gūžtis nuo žvarbos ar „pasipuošti“ raudonais skruostais spaudžiant -15 laipsnių šaltukui bet šviečiant saulei. O mums belieka prisitaikyti.
Tėvų forumuose ar gyvai bendraujant su jais, dažnai tenka susidurti su klausimu, ar leisti vaikus į lauką spaudžiant dviženkliui šaltukui. Ir kaip visada, čia susiduria dvi skirtingos nuomonės bei rekomendacijos. Vieni mano (beje, šioje pusėje yra ir ugdymo įstaigos), kad esant -10 ir daugiau laipsnių šalčio, vaikams eiti į lauką nederėtų. Kiti – kad vaikai į lauką turėtų išeiti kasdien nors trumpam. O nuo oro sąlygų priklauso tik ar lauke dūksime iki sutemų, ar pakvėpuosime grynu oru vos pusvalandį. Mes manome, kad palaikome pastarąją nuomonę. Juk ne veltui liaudies išmintis teigia, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga.

Kokia apranga gera ar bloga?

Kaip suprasti, ar apranga „gera“, ar „bloga“? Žinoma, suaugusiam žmogui tikrai nereikia aiškinti, kad žiemą dera apsirengti šilčiau, ir plona palaidine ar šortais į lauką nei einame patys, nei vedame taip aprengtus vaikus. Tačiau jeigu patys galime lengvai suprasti mums šilta, ar šalta, tai vaikams šis šilumos ar šalčio pajutimo procesas yra gerokai sudėtingesnis. Ir pastebėjome ne kartą, kad vos išleistas į lauką net ir žvarbesnę diena, vaikas grįžta šlapia nugara. Vadinasi, žiemos pramogos privertė vaiką suprakaituoti. Ir dėl to jau po poros dienų „pasibeldžia“ varvanti nosis ar perštinti gerklė. Tačiau juk taip norisi to išvengti.

Kokybiški termo rūbai vaikams

Tačiau iš patirties tvirtai teigiame, kad viskam yra išeitis. Tikrai – ir šaltai žiemos dienai. Tai – kokybiški termo rūbai vaikams (https://liuti.lt/termo-rubai-vaikams/). Tokie, kurie kontroliuoja kūno temperatūrą neleisdami kūnui nei perkaisti, nei sušalti. Tokie, kurie „išmeta“ drėgmę į išorinius audinio sluoksnius, leisdami odai kvėpuoti ir neleisdami sušalti. Nors pasiūloje yra daugybė skirtingų modelių, tačiau mažesniems vaikams rekomenduotume rinkti vientisus, lengvai užsisegamus termo rūbus. Taip pat ar esate girdėję apie plokščias siūles. Kuo gi gali būti svarbus toks iš pirmo žvilgsnio menkas niuansas? Štai todėl, kad plokščios siūlės leidžia siūlių vietoms būti tarsi nejaučiamoms ir netrina odos. Tikriausiai sutiksite, kad vaikai dažnai meta lauk nuo savęs visus rūbus, su kuriais nesijaučia tarsi „ką tik gimę“. Menkiausias nepatogumas ir daugiau to rūbo vaikutis nebesirengs. Ne išimtis yra ir termo rūbai. Jeigu norime, kad mažylis jų nejaustų ir mielai dėvėtų tiek viduje, tiek po viršutiniais rūbais einant į lauką, turime pasirūpinti jų kokybe. Tik kokybiški termo rūbai vaikams suteiks tai, apie ką rašėme aukščiau.
Patiems auginant vaikus ir dirbant su tėvais – klientais, per laiką atrinkome, kokie sprendimai ir kokie prekės ženklai atitinka mūsų ir pirkėjų lūkesčius, o kurie – ne. Ir drąsiai galime teigti, kad kol kas iki šiol niekada nenuvylė REIMA prekės ženklo rūbai, avalynė ir kita. Ne išimtis – ir termo rūbai vaikams. Reima ženklo termo rūbai () pagaminti iš merino vilnos, kartu savo sudėtyje turi poliesterio. Ši audinių samplaika užtikrina kūno temperatūros kontrolę ir jaukų dėvėjimą. Lengvai užsegami, lengvai prižiūrimi, lengvai dėvimi ir visada išpildantys tai, ko iš jų ir buvo tikimasi – tokie ir yra REIMA termo rūbai vaikams.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas