ŽIEMINIAI BATAI VAIKAMS. PASIŪLA MILŽINIŠKA. BET AR DĖL TO GERIAU?

Kaskart atėjus baltai, o gal šlapiai žiemai, visiems, kas turi vaikų iškyla iššūkis, kokie žieminiai batai vaikams būtų geriausi. Kokius batus pirkti šiemet, kad pagaliau būtų galima ramiai juos išleisti į lauką, mokyklą, darželį ir nesijaudinti, kad vaiko kojytės sušlaps ar sušals?
O kai pradedi ieškoti – gali ir galva susisukti. Mus pasitinka tokia didžiulė avalynės pasiūla, kad nepasimesti joje praktiškai neįmanoma. Kur pirkti, už kokią kainą, kokio prekės ženklo turi būti žieminiai batai vaikams?
Pasirinkimas toks įvairus: pradedant pirkimu iš „antrų rankų“ ir turgumi, baigiant daugybe internetinių parduotuvių ar prekybos centrų. Šį kartą neaptarinėsime apsipirkimo vietų ir būdų niuansų, nes visgi už avalynės pirkimo vietą daug svarbiau yra tai, kokie batai bus, ar būsite jais patenkinti jūs ir jūsų vaikai.

 Kokius batus pasirinkti

Atsakymai ateina per patirtį. Daugybę metų bandėme skirtingus prekės ženklus, skirtingų kainų, dizaino ypatumų ir t.t. Tiksliau sakant, bandymai vykdavo „ant“ mūsų brangiausiųjų kojyčių. Ir ne visada šie bandymai baigdavosi su šypsena veide…Dažnai iš lauko vaikai grįždavo šlapiom ar šaltom kojom, ko pasekmė ne kartą buvo sloga, gerklės skausmas ir panašūs negalavimai. Pirmiausia lyg ir nesąmoningai atkreipiame dėmesį į batų dizainą, tada – į kainą, dar vėliau – į bato aulo medžiagą. Jei batus perkame „gyvai“ – tuomet einame juos matuoti. Ir viskas. Tačiau dažnai batų kokybė slypi jų smulkesniame aprašyme, charakteristikoje. Ją praleidžiame, nekreipiame pakankamai dėmesio, ko rezultatas – ir vėl „nepataikyti“ žieminiai batai vaikams…
Tikime, kad šioje vietoje taupyti vaikų sveikatos klausimu tiesiog negalima. Kai lietuviška žiema yra tokia, kad beveik kas rytą atsikėlęs nežinai, ar už lango rasi speigą, sniegą ar balas, žieminiai batai vaikams turi galėti prisitaikyti prie bet kokių oro sąlygų: būti atsparūs šalčiui ir drėgmei, turėti optimalaus aukščio aulą. Atrodo įprastos ir niekuo neišskirtinės savybės? Juk visi savo vaikams ieškom kažko panašaus, tačiau kodėl vis tenka nusivilti ir pradėti ieškoti iš naujo? Kaip sakoma – vieną kartą gali parduoti bet ką, o antrą kartą pirkėjas nupirks tik tai, kuo patikės ir pasitikės.

Prekiniai batų ženklai

Todėl ne veltui visame pasaulyje tėvai taip vertina Viking, Reima, D.D. Step, Ponte 20 prekės ženklus. Čia susijungia viskas, ko ieškome, ir ko reikia laimingoms mūsų vaikų kojytėms: funkcionalumas, dizainas, kokybė, kainos ir kokybės santykis. Išbandyti ir laiko patikrinti, pirkėjų pamilti – štai kokie turi būti žieminiai batai vaikams (https://liuti.lt/avalyne-vaikams/). Visi, kas išbandė šių prekės ženklų avalynę, žino, kad atrado tai, ko galbūt savo vaikams ieškojo keletą metų. Renkasi vėl ir vėl patys, bei rekomenduoja kitiems.
Tokie žieminiai batai iki pat išaugimo sėkmingai tarnaus jūsų vaikams, o vėliau net neabejojame, kad atras ir naujus šeimininkus. Juk tuo, kas gera, smagu dalintis su kitais. Vaikystė nusipelno būti jauki, stilinga ir kokybiška (https://liuti.lt/)!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas