Baidarių rezervacija pasirūpinti niekada neanksti

Nors dabar tik sausio pabaiga, jau galima pradėti galvoti apie ateinantį vasaros sezoną ir baidarių rezervacija.

Tiksliau, jei jūs esate aktyvaus poilsio mėgėjas, tuomet baidarių rezervacija dabar yra būtent tas metas, kai reikia planuoti savo savaitgalius, išvykas ir keliones. Taip yra dėl paprastos priežasties – kiti irgi planuoja savo laisvalaikį ir visiems gerų pasiūlymų bei vietų gali nepakakti.

Pavyzdžiui galime aptarti vieną populiariausių vasaros laisvalaikio leidimo būdų tarp tų, kurie mėgsta šiek tiek aštrių pojūčių. Tačiau taip pat nori laiką leisti su draugais – tai baidarės. Jau gerą dešimtmetį plaukiojimas baidarėmis yra mėgstamas draugų kompanijų užsiėmimas vasaros savaitgaliais. Būtent todėl, populiariausi maršrutai būna užsakyti jau per pirmus pavasario mėnesius, todėl jums reikia būti pirmiems, kad galėtumėte gauti geriausius pasiūlymus.

Baidariu nuoma

Rezervuokite baidares.

Žinoma baidarių rezervacija, maršrutų plaukimui baidarėmis Lietuvoje yra labai nemažai, tačiau tokių kelionių, kurių sąlygos būtų išskirtinės, nėra tiek daug.

Pavyzdžiui, jei jūs norite komforto, tuomet jums puikiai tiks vienos dienos plaukimas baidarėmis. Po, kurio galėsite pernakvoti kaimo turizmo sodyboje su pirtimi. Bet būtent tokių pasiūlymų nėra itin daug. Savaitgalių vasaroje yra vos trylika, o tai reiškia, kad konkrečią sodybą per visą vasarą užsisakys tik trylika draugų kompanijų ir jūs norite būti vieni iš jų, jums tai reikia daryti jau dabar.

Kita vertus, jei jūs esate iš tų ekstremalius pojūčius mėgstančių žmonių, kuriems komfortas nėra reikalingas, tuomet jums nereikės ir sodybos ar kitokios komfortiškos nakvynės vietos. Į baidarę lengvai įsidėsite palapinę ir galėsite patraukti į keturių dienų plaukimą su trimis nakvynėmis kempinguose ar tiesiog gamtos prieglobstyje. Naktį baidares tiesiog pririšite prie medžių, o kitą rytą vėl trauksite į smagųjį plaukimą.

Svarbiausia išsirinkti tokią kelionę baidarėmis, kuri patiktų jums ir jūsų draugų kompanijai, atminkite. Jei jūs fiziškai stiprus ir daug kartų plaukęs. Jums gali atrodyti, kad dešimties kilometrų trasa viena dienai yra vienas juokas, tačiau žmonėms. Kurie vos pirmą ar antrą kartą irkluos baidares, tai gali pasirodyti rimtas iššūkis.

Būtent dėl šios priežasties maršrutą reikėtų pasirinkti taip, kad jis neštų geras emocijas visiems žygio dalyviams. Tam, kad silpniausi žygio dalyviai nepervargtų, venkite maršrutų su ilgais ežerais, nes irklavimas per ežerą tikrai gali išsekinti irkluoti nepratusį žmogų. Taip pat labiau patyrę nepamirškite pasidalinti savo sukaupta patirtimi su mažiau patyrusiais savo draugais. Taip užtikrinsite geras emocijas ir nepamirštamus įspūdžius kiekvieno baidarių žygio metu.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *