Puiki laisvalaikio pramoga – skrydis oro balionu

laisvalaikio pramogaŠių metų vasara nelepina saule, tad išlėkti į pajūrį visai savaitei yra sudėtinga. Pažiūri oro prognozes ir rankos nusvyra – pusdienis saulėtas, kita pusė – debesuota arba lietinga. Ką tuomet veikti? Puikus pasiūlymas – skrydis oro balionu. Toli važiuoti nereikia – pasirenki artimiausią apylinkę, kur siūloma laisvalaikio pramoga – skrydis oro balionu – ir pirmyn. Užteks tik pusdienio, o atostogas paįvairinsi ir galėsi didžiuotis, patyręs vieną iš įsimintiniausių nuotykių šią vasarą. Skrydis oro balionu, ypač nė karto to nebandžiusiems, palieka didžiulė įspūdį. Turbūt ne kartą gėrėjotės Facebook-e skelbiamomis nuotraukomis ar vaizdo įrašais, darytais iš viršaus. Pasirinkę paslaugą – skrydis oro balionu – visa tai pamatysite patys! Dabar taip populiaru visus renginius ar šventes filmuoti dronais, tik užverti galvą ir matai danguje zvimbiantį aparačiuką. Tad kodėl nepabūti pačiam tokioje situacijoje, kai galima į viską pažvelgti iš aukštai? Skrydis oro balionu sudaro tokias sąlygas ir turi galimybę žvelgti į pasaulį iš paukščio skrydžio aukštumų.

Svarbiausia pasirinkus laisvalaikio pramogą – skrydis oro balionu – nereikia nei lagaminų krautis, nei planuoti ar ieškoti, ką galima nuveikti. Tiesiog patogiai ir pagal rekomendacijas (jas gauni užsisakydamas paslaugą ,,Skrydis oro balionu“ ) apsirengi ir ateiti į sutartą vietą. Jei esi žingeidus ir mėgsti naujas patirtis, oro baliono pilotas paprašys tavo pagalbos ruošiant oro balioną skrydžiui, bet tai nėra nei privaloma, nei būtina. Tačiau dauguma net ir nekviečiami patys pasisiūlo, nes tai tikrai įdomi patirtis, ne vieną užkrėtusį skraidymu oro balionu.

Emocijos skrendant oro balionu

Dar pastebėjome, jei pirmą kartą skridęs šeimos narys susižavi patirtais įspūdžiais, jis ne tik džiaugsmingai atsisveikina ir entuziastingai dėkoja, bet po savaitės ar daugiau ateina pakartoti skrydžio oro balionu jau su kitais šeimos nariais ar draugais. Ne vienas net į oreivių klubą yra įstojęs ar tapęs klubų rėmėju. Vadinasi, įspūdžiai iš tiesų žavūs ir pritraukia nemažai žmonių. Tik pagalvokite, seniau tik per didžiąsias šventes danguje matydavote vieną kitą oro balioną, o dabar galima pakilti į orą kada tik norite (jei tik yra tinkamos oro sąlygos) ir beveik iš visų vietovių, kokią tik išsirinksite. Ši laisvalaikio pramoga labai populiari Lietuvoje ir tikrai daug oreivių klubų siūlo tokią laisvalaikio atrakciją – skrydis oro balionu pasirinktoje vietoje! Pabandyk ir TU!

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *