Kelionės automobiliu

Vasara tradiciškai yra atostogų metas. Vieni planuoja atostogas su šeima, kiti sugalvoja išvykti spontaniškai ir visai neplanuotai. Tačiau dažnas visų atostogautojų pagalbininkas yra automobilis. Jokio skirtumo ar jūs nusprendėte iškeliauti atostogauti savo automobiliu spontaniškai, ar kelionė visgi yra suplanuota iki mažiausių smulkmenų. Yra keletas būtiniausių dalykų, kuriuos turite padaryti prieš išsiruošiant į bet kokią ilgesnę atostogų kelionę savo automobiliu. Kelionės automobiliu.

Kelionės automobiliu

Visų pirma jūs turite pasirūpinti pačio automobilio būkle. Jei jūs esate užtikrintas, kad su automobiliu viskas gerai ir jis be vargo įveiks kelis tūkstančius kilometrų, mažų mažiausiai prieš išvažiuojant jums reikia patikrinti automobilio padangų slėgį. Tačiau, jei žinote, kad automobilis nėra visapusiškai techniškai tvarkingas. Geriau išspręsti visas bėdas prieš išvažiuojant, nes jūs tikrai nenorėsite sustoti svetimoje šalyje šalikelėje ir bandyti išsikviesti techninę pagalbą. Kelionės automobiliu smagus poilsis.

Kitas svarbus dalykas yra automobilio draudimas. Jei jūs kelionę planavote, turbūt pasirūpinote ir tuo, kad jūsų draudimas jums tikrai leistų išvažiuoti už savo šalies ribų. Tačiau, jei keliauti nusprendėte spontaniškai, būtinai pasitikrinkite ar jūsų automobilis civiliniu draudimu yra apdraustas ir svečiose šalyse. Taip pat reiktų pastebėti, kad yra papildomi automobilių kelionių draudimai – jie yra labai pravartūs nenumatytais atvejais. Jei jūsų automobilis netikėtai suges, turint tokį automobilio draudimą serviso ir automobilio tempimo paslaugos jums nieko nekainuos.

Trečias ypač svarbus dalykas yra pasirinktas maršrutas. Šiais išmaniųjų technologijų laikais nemaža dalis vairuotojų turi GPS sistemas. Prieš išvažiuojant reikia nepamiršti atnaujinti GPS įrangos žemėlapių, kad jie jums rodytų patį tinkamiausią maršrutą į jūsų pasirinktą tašką. Jei jūs labiau mėgstate tradicinius žemėlapius, nepamirškite nusipirkti jų degalinėse tam, kad bevažiuojant jums nereiktų klaidžioti ar net pasiklysti.

Be šių pačių svarbiausių pasiruošimo darbų nepamirškite pasirūpinti savo ir keleivių patogumu. Ilgoms kelionėms visuomet pravers pagalvėlės nugarai, galvai ir kaklui. Taip pat, visuomet smagu mašinoje turėti maisto, nes pakelės degalinė ar užeiga ne visada gali būti arti tuo metu, kai jūs užsimanysite valgyti. Turint šaltų užkandžių, tokių kaip sumuštiniai ir sausainiai bei šaltų ir karštų gėrimų, keleiviai gali pasisotinti važiuojant. Jei visi pavargtumėte nuo ilgo važiavimo, visuomet galima surengti atpalaiduojantį pikniką netoli kelio.

Taipogi vertėtų nepamiršti papildomų įrenginių, kurie ypač palengvina kelionę: mašininių mobiliųjų telefonų ir nešiojamų kompiuterių įkroviklių bei kitų mašininių prietaisų, kurie prisidėtų prie jūsų kelionės komforto. Tačiau daiktų taip pat neturėtų būti per daug. Tam, kad kelionė būtų patogi, pasistenkite imti tiek daiktų, kiek telpa į automobilio bagažinę, o į saloną imkite tik pačius būtiniausius daiktus.

Nepamiršus visų šių pagrindinių pasiruošimo darbų, jūsų kelionės automobiliu bus maloni, komfortiška ir džiuginanti, o tai yra didžiulis žingsnis link gerų ir įsimintinų atostogų!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses