Prabanga už priimtiną kainą

Laivo nuoma VilniujeDažnas vilnietis ar miesto svečias eidamas Baltuoju tiltu per Nerį pastebi plaukiojančius laivelius ir pagalvoja apie laivo nuoma.

Atrodo tikrai prabangiai ir viliojančiai laivo nuoma. Tačiau net negalvoja apie šios pramogos pasirinkimą sau, nes tai atrodo per brangu. Griauname šį mitą.

Laivo nuoma Neryje ir kitose vietose iš tiesų nėra labai brangi, ypač jei skaičiuotumėme išlaidas kiekvienam keleiviui (mažieji pantoniniai laivai talpina per 10 žmonių). Valandos pasiplaukiojimas asmeniui atsieina nuo kelių iki 10 eurų, priklausomai nuo pasirinkto laivelio ir jo užpildymo. Papildomai kainuoja maistas, gėrimai, kurie gali būti Jūsų atsinešti, tad neteks kelis kartus permokėti už laivo baro vaišes. Tiesa, tai priklauso ir nuo pasirinkto laivo, jei lavias didelis ir jame yra baras, tikėtina, kad už savo maisto produktus teks papildomai susimokėti ar iš viso tai nebus neleidžiama.

Mažesnieji laiveliai beveik visuomet priima tuos, kurie atvyksta su savo vaišėmis. Tam netgi įrengti specialūs staleliai, yra patogūs foteliai. Tai leidžia prabangia pramoga mėgautis dar pigiau. Pavyzdžiui, organizuojant mergvakarius ar bernvakarius tai iš tiesų nebrangus ir smagus būdas praleisti vakarą. Pramogos bernvakariui ar mergvakariui laive – skamba tikria prabangiai. Tačiau tai netgi pigiau nei naktinis klubas ar kitos panašios pramogos, populiarios šių progų metu.

Laivas prie Gedimino bokštoVakarinis Vilnius naudojantis laivo nuoma atrodo tiesiog pasakiškai. Tą reikėtų pamatyti savomis akimis ir įsitikinti – vaizdai nuo pasiplaukiojimo dieną skiriasi akivaizdžiai: gatvių žibintai, mažėjantis srautas, lempos languose ir automobiliai važiuojantys per tiltą. Tai tikrai patrauklus vaizdas, kurį vertėtų pamatyti mėgstantiems grožėtis miestais vakare.

Barclays iš laivoIšmėginti pasiplaukiojimą nuostabiąja Nerimi vertėtų gegužės – rugsėjo mėnesiais, kuomet pakankamai šilta ir gražu. Kitais mėnesiais laivai nelabai ir plaukioja, o žiemą visi ilsisi – Neris nėra visus metus plaukimui tinkama upė. Bijote, kad pavasarį ar rudenėjant pavojinga plaukioti dėl galimo lietus?

Ko gero visi Neryje plaukiojantys laivai turi stogą (vieni stacionarų, kiti užtraukiamą), o dauguma ir užtraukiamas sieneles, kurios apsaugo nuo stipraus ir nemalonaus vėjo. Taigi, kada besugalvotumėte paplaukioti Nerimi Vilniuje, jei tai jau sezono metas, jokių problemų dėl to kilti neturėtų. Žinoma, siaučiant audrai nevalia leistis į pasiplaukiojimus upe, tačiau nei karšta saulė, nei užklupęs lietus nėra priežastys atsisakyti laivo nuomos paslaugos.

Laivo nuoma Žvėryne


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas