Sutaupyti pramogoms padės atostogos savoje aplinkoje

Vasara – atostogų metas, todėl dauguma ruošiasi lagaminus ir keliauja į tokias valstybes kaip Turkija, Ispanija, Bulgarija, Graikija ir kitos. Deja, po to tenka ilgai sukti galvą kaip pragyventi iki artimiausios algos, kadangi tokios kelionės ne tik ganėtinai brangios (net jei ir renkantis pigius skrydžius ar paskutinę minutę), bet ir gali sukelti neplanuotų išlaidų. Pavyzdžiui, pasikeitęs dolerio kursas neretai pabrangina viešbučius, priverčia mokėti papildomą kuro mokestį. Rinkitės atostogos kaime.

Atostogos kaime

Mūsų siūlymas – atostogos Lietuvoje ar net dar arčiau – savame mieste. Sostinėje šiuo klausimu ypač patraukli. Pavyzdžiui, Nerimi ar Vilnele plaukiančias baidares Vilnius labai mėgsta. Vilniaus upės yra puikiai tinkamos plaukimui baidarėmis, gausu akį traukiančių vaizdų, todėl galima pasimėgauti aplinka, kuri keičiasi labai greitai – nuo gamtos iki didmiesčio civilizacijos tereikia vos vieno upės vingio. Be viso to, šiai pramogai beveik nedaro įtakos kylančios degalų kainos ar pakilęs dolerio kursas. Taigi, tokios atostogos, nors ir kur kas paprastesnės, gali būti net kelias dešimtis kartų pigesnės. Pastebima, kad atostogos kaime nuotykių parsivežama ne ką mažiau, kartais netgi daugiau nei iš kelionės po šiltus kraštus, kai visas laisvalaikis praleidžiamas paplūdimyje ar prie viešbučio baseino.

Puikus būdas praleisti laisvalaikį įdomiai aplink Vilnių – dviračiai. Vilnius nėra pats idealiausias miestas minantiems pedalus, nes čia nėra gerai išvystytos dviračių takų infrastruktūros, mieste gausu kalnų ir kalvų. Trūksta tolerancijos iš kitų eismo dalyvių, tačiau tai netrukdo dideliam būriui entuziastų kiekvieną dieną naudotis šia ekologiška transporto priemone. Tuo tarpu savaitgaliais ar darbo dienų vakarais nevengiama entuziastingų žmonių išvykų dviračiais aplink Vilnių, aplankant išskirtines, įdomias vietas. Paieškokite bendraminčių, prisijunkite ar organizuokite atostogos kaime.

Gerai praleisti laiką per atostogos Vilniuje galima ir įvairiausiuose koncertuose, kurių didžiausiame Lietuvos mieste yra kone kiekvieną dieną. Pasirinkimo laisvė labai didelė, nuo įprastos populiariosios muzikos iki aukščiausio lygio klasikos atlikėjų ar sunkiojo roko žvaigždžių. Rasti sau tinkamą koncertą, festivalį ar kitą pramogą Vilniuje iš tiesų labai lengva ir visai nesvarbu. Jums labiau patinka klausytis muzikos ant pievelėse, salėje, plaukioti baidarėmis ar diskutuoti su protingais žmonėmis apie šokinėjantį dolerio kursą, Europos finansinę padėtį ir kitais rimtais klausimais.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses