Vilnius – patrauklus miestas turizmui

Baidarės VilneleVilnius ne tik Lietuvos sostinė, bet ir vienas populiariausių miestų turizmo srityje.

Tam yra labai daug priežasčių, tarp kurių ir ypatingas senamiestis, ir įdomūs muziejai. Tačiau kai kuriems turistams norisi aktyvesnės, mažiau įprastos veiklos, tad tiek tarp lietuvių, tiek tarp užsieniečių populiarėja baidarės Vilniuje.

Plaukimas baidarėmis Vilniuje siūlomas dažniausiai Nerimi ir Vilnele, kiek rečiau ne tokia išvaizdžia Voke. Neris patraukli savo pločiu ir paprastu plaukimu – čia puikiai seksis plaukti ir jaunimo kompanijoms, ir šeimoms su vaikais. Dažnai atrodo, kad baidarėje su vaiku nėra ką veikti, tačiau tai iš tiesų gana įdomu, o ir Vilniuje tekanti neris tam puikiai tinka. Taigi, jei pas Jus atvyksta draugai iš svečios šalies ar kito Lietuvos miesto ir nori pamatyti Vilnių – siūlome išmėginti plaukimą Nerimi.

Be baidarių čia yra ir daugiau veiklos. Puikiai praleisti laiką galite leisdamiesi paskui vaizdingo maršruto nuorodas, kurios yra visai nesena iniciatyva. Tokiu būdu pamatysite ir gerai žinomus turistinius objektus senamiestyje. Aplankysite kiek tolėliau nuo centro esantį televizijos bokštą, ir kitus įdomius objektus, kaip botanikos sodą ar kt.

Vilniuje gausu ir klubų, kuriuose kone pusę lankytojų sudaro svečiai iš užsienio. Šie klubai tikrai verti dėmesio, atitinka vakarietiškus standartus, tad į juos nebus gėda nusivesti net ir daug mačiusius klubinėtojus iš kitų šalių.

VilniusMėgstate ramesnį poilsį už miesto? Jūsų laukia vos kelis kilometrus nuo miesto centro nutolęs Belmontas su įspūdingais Vilnelės kriokliais bei šalia atsiveriančia Pūčkorių atodanga. Kitapus centro – Vingio parkas, į kurią traukia šeimos ir ne tik. Vingio parke gausu pramogų, nuo pasivažinėjimo riedučiais ir dviračiais iki niekur nematytų.

Vilnius – puikus miestas, į kurį atvykę veiklos ras įvairiausi žmonės, nesvarbu, ieškote baidarės Vilniuje. Norite pamatyti žinomiausias sostinės vietas ar tiesiog ramiai pasėdėti parke su vietiniais draugais – Vilniuje vietos yra visiems.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *