4 techniniai SEO patarimai „WordPress“ svetainėms
WordPress yra puiki platforma. Ji netapo dominuojančia turinio valdymo sistema internete atsitiktinai – ji užėmė šią vietą, nes yra galinga, universali ir palyginti lengvai naudojama po trumpo mokymosi. Žinoma, dar viena svarbi priežastis, dėl kurios ji užima svarbią vietą, yra geri rezultatai SEO srityje. Kiekvienas svetainės savininkas nori gauti kuo daugiau nemokamo paieškos srauto, o „WordPress“ gali padėti pasiekti šį tikslą.
Šiame straipsnyje norėtume padėti jūsų įmonei pritraukti daugiau organinio srauto pateikdami penkis SEO patarimus jūsų „WordPress“ svetainei. Pavadinime parašyta „techniniai“, tačiau nesijaudinkite – tai patarimai, kuriuos turėtų būti pakankamai paprasta įgyvendinti bet kuriam svetainės savininkui. Pradėkime!
Pradėkite nuo gero įskiepio
Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo „WordPress“ diegimo gale SEO tikslais, yra įdiegti kokybišką SEO įskiepį. Šiuo metu rinkoje yra daugybė tokių priedų, įskaitant nemokamas ir aukščiausios kokybės parinktis. SEO įskiepio naudojimas yra gera praktika, nes jis padės jums neatsilikti nuo SEO pagrindų, kuriuos be nedidelės pagalbos lengva praleisti. Dauguma įskiepių pažymi tokius dalykus kaip trūkstamos metažymos, puslapių pavadinimai, nepakankamas raktinių žodžių naudojimas ir kt., todėl galite greitai ištaisyti šias klaidas.
Daugumai įmonių pakaks pradėti dirbti su nemokamu SEO įskiepiu. Vėliau visada galėsite pereiti prie aukščiausios kokybės produkto, jei pastebėsite, kad jums reikia tam tikrų funkcijų ar ypatybių, tačiau galbūt niekada nepasieksite šio tikslo. Daugelis įskiepių yra gana dosnūs nemokamai siūlomų funkcijų rinkinio atžvilgiu, todėl galiausiai jums gali būti daugiau nei malonu naudoti šią versiją ir taupyti pinigus.
Būkite išrankūs savo temai
Vienas geriausių dalykų kuriant svetainę „WordPress“ sistemoje yra galimybė rinktis iš daugybės nemokamų ir aukščiausios kokybės temų, sukurtų šiai platformai. Nesvarbu, kaip norite, kad jūsų svetainė atrodytų, arba ką norite, kad ji galėtų daryti, tikriausiai yra tema, paruošta ir laukianti, kol galėsite pradėti dirbti.
Tačiau galvodami apie SEO, būtinai rinkitės kokybiškas žinomų įmonių temas. Lengva bet kam sukurti temą ir pateikti ją pardavimui, tačiau kai kurių iš jų galinis kodas nebus pakankamai geros būklės, kad palaikytų greitą greitį ir patikimą SEO veikimą. Perskaitykite ankstesnių bet kurios temos naudotojų atsiliepimus, kad sužinotumėte, kaip ji veikia realiame pasaulyje. Arba galite paprašyti žiniatinklio dizainerio ar programuotojo sukurti specialiai jūsų verslui pritaikytą svetainės temą. Taip galėsite užtikrinti, kad su tema nebus pridėta jokio papildomo kodo, „bloatware“ ar įskiepių. Be to, naudodami pagal užsakymą sukurtą temą galite gauti būtent tokį svetainės dizainą, kokio norite, ir užsitikrinti, kad jūsų svetainė bus vienintelė tokia, kokios norite.
atsargiai elkitės su vaizdais
Vaizdai gali greitai sumažinti jūsų svetainės greitį, o mes jau kalbėjome apie tai, kad svetainės greitis yra svarbus paieškos pozicijoms. Čia galite susidurti su keliomis problemomis – naudoti per daug paveikslėlių ir naudoti milžiniško dydžio failus. Kalbant apie pirmąją problemą, tiesiog reikia protingai pasirinkti, kaip įtraukti paveikslėlius į puslapius ir kiek jų naudoti. Jei kai kurie puslapiai kraunasi ypač lėtai, peržiūrėkite tų puslapių turinį ir pažiūrėkite, ar galite pašalinti vieną ar du paveikslėlius neprarasdami nieko svarbaus.
Be to, prieš įkeldami paveikslėlių failus į „WordPress“, būtinai juos suspauskite arba naudokite „WordPress“ įskiepį, kuris tai padarys už jus. Paveikslėlių failų suspaudimas yra puikus būdas sumažinti jų dydį ir leisti jiems greičiau įkelti. Tai paprastas ir nemokamas veiksmas, todėl nėra jokios priežasties toliau krauti didelius failus, kurie tik apsunkins jūsų puslapius.
Nepamirškite svetainės medijos žemėlapio
Galiausiai, paprastas techninis SEO punktas, kurį reikia pažymėti savo „WordPress“ svetainei, yra svetainės žemėlapio sukūrimas ir nuolatinis jo atnaujinimas. Tai būtent taip ir skamba – failas, kuriame pateikiamas jūsų svetainės tekstinis žemėlapis, kad paieškos sistemos žinotų, kas yra svetainėje ir kur tai rasti. Yra daug nemokamų „WordPress“ įskiepių, kurie šį darbą atliks už jus. Tik įsitikinkite, kad jie nustatyti.