Nešiojamų kompiuterių gamintojai

Šiandieniniame pasaulyje gyvenimas yra neįsivaizduojamas be kompiuterio. Ir ne vien dėl to, kad kompiuteris mums suteikia patogumą, palengvindamas pirkimus ir žinių gavimą bei atsipalaidavimą jo pagalba žiūrint filmus ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Tačiau taip pat nešiojami kompiuteriai yra ir neatsiejama mūsų gyvenimo dalis todėl, kad dažno iš mūsų darbas yra priklausomas nuo kompiuterio. Net į mokyklą vos pradėję eiti vaikai namų darbus turi ruošti kompiuterio pagalba.

Nešiojami kompiuteriai

Žinant tai, nebeatrodo nuostabu, kad kompiuterius gaminančių įmonių yra labai daug, pavyzdžiui, jei norėtumėte įsigyti nešiojamą kompiuterį, jūs išties turėtumėte pasukti galvą kokios firmos kompiuterį pasirinkti. Nešiojami kompiuteriai, taip pat kaip ir asmeniniai, gali būti skirti begalei darbų atlikti. Jūs juos galite naudoti viskam – nuo darbo su ypač sudėtingomis vaizdo apdorojimo programomis, iki filmų žiūrėjimo ar kompiuterinių žaidimų. Tad kokių įmonių nešiojami kompiuteriai yra populiariausi Lietuvoje?

Apple – išskirtinio dizaino ir patikimumo kompiuteriai visame pasaulyje pritraukė didžiulį gerbėjų skaičių. Jie taip pat ypač populiarūs todėl, kad naudoja ne tą pačią operacinę sistemą kaip kiti nešiojami kompiuteriai. Dėl šios priežasties naudojantis jais yra mažesnė tikimybė internete būti užkrėstiems kenkėjiškomis programomis. Tačiau nemaža dalis žmonių pirkdami nešiojamus kompiuterius vengia Apple dėl ypač aukštų kainų.

Asus – labai populiarūs nešiojami kompiuteriai dėl kainos ir kokybės santykio. Būtent dėl šių savybių jie Lietuvoje yra vieni populiariausių.

Tie, kure nori truputėlį patikimesnių kompiuterių, tačiau nenori mokėti ypač daug, renkasi Dell kompanijos nešiojamus kompiuterius. Pasak vartotojų, jie yra šiek tiek patikimesni ir ne daug brangesni už Asus.

Norintys pigesnių kompiuterių gali rinktis HP arba Acer firmų kompiuterius, kurie tų pačių techninių parametrų kompiuterius kaip Asus ar Dell pasiūlys už žemesnę kainą.

O tie vartotojai, kurie palankumą jaučią Windows operacinei sistemai ir gali mokėti didelę kainą, įprastai renkasi Sony arba Lenovo gamintojų nešiojamus kompiuterius. Šie abu gamintojai garsėja aukščiausia kokybe, o dizaino sprendimai dažniausiai taip pat būna ypač malonūs vartotojams.

Nors rinkoje yra ypač daug nešiojamų kompiuterių, minėtų kompanijų nešiojami kompiuteriai mūsų šalyje yra perkamiausi.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *