Būsto interjeras verčia pasukti galvą

Valgomojo interjerasMalonus jausmas yra įsigyti savo pirmąjį būstą ar persikelti iš mažesnio į didesnį, labiau Jūsų poreikius atitinkantį butą ar namą. Tačiau kuomet reikia nuspręsti dėl interjero, atskirų detalių namuose – galva tiesiog ima sprogti nuo minčių.

Pirmiausia, reikėtų pradėti galvoti, kokio stiliaus interjeras turėtų būti Jūsų namuose. Ar tai bus retro, ar modernus, o gal klasikinis, paprastas, tačiau jaukus. Svarbu nuspręsti kryptį, galima pavartyti žurnalus ar nuotraukas internete, taip atrandant arčiausiai Jūsų esantį stilių, iš kurio galima pasisemti idėjų. Būsto interjeras priklauso nuo šeimininkų ir dizainerių.

Semiantis idėjas jos pasimirš, todėl žymėkitės, saugokite jas ir  bendraukite. Taip kur kas lengviau įsiminti, rasti geriausius sprendimus ir vėliau jais pasinaudoti. Kitaip tariant, neiššvaistykite laiko veltui ir neprarasti super idėjų namams, nes vėliau gali tekti dėl to gailėtis.

Negalite išsirinkti patys? Pasikonsultuokite su dizaineriais, kurie turi nemažą patirties bagažą šioje srityje. Dizainerių paslaugos nebūtinai yra labai brangios, kaip dažnai manoma, tuo tarpu nauda gali būti ir labai didelė, nes nepadaromos klaidos projektuojant natūralios šviesos kritimą, dirbtinį apšvietimą, parenkant spalvas ir medžiagas. Be viso to, dizaineriai dažnai turi ypatingų nuolaidų daugelyje parduotuvių, todėl per juos pirkti medžiagas bus kur kas pigiau. Žinoma, taip būna ne visada, kai kurie dizaineriai iš to dar papildomai nori uždirbti ir pateikia kiek didesnes sąskaitas Jums nei iš tiesų mokėjo už prekes.

Nepriklausomai nuo to, rinksitės dizainerio paslaugas ar imsitės savarankiško namų interjero projektavimo, nusiteikite gana daug kantrybės ir laiko reikalaujančiam darbui. Būsto interjeras diskusijoms su savo šeimos nariais, kurios nors ir įdomios, bet ilgainiui pabosta. Galų gale, sukursite ir įgyvendinsite tai, apie ką svajojate – turėsite jaukius ir gražius savo namus.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *