Dovanos, kurių geriau nedovanoti moteriai

Gražiausios žiemos šventės jau visai ne už kalnų, tačiau prieššventinis laikotarpis džiugina tikrai ne visus, o ypač stipriąją lytį, kurią ir vėl vakarais kamuoja klausimą, ką dovanoti savo moteriai? Šį kartą norime užbėgti nelaimei už akių ir iš anksto perspėti, ko geriau savo mylimajai nedovanoti. Mieli vyrai, įsidėmėkite šį sąrašą ir tokias „dovanas“ geriau apeikite iš tolo.

Dovana moteriai

Švaros priemonės. Jūsų žmona ar mergina gali būti tikra pedantė ar švaros maniakė, kurią siutina net menkiausia dulkelė ant lentynos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad Kalėdų proga jai galite dovanoti dulkių siurblį, ultrą modernią valymo šluotą ar kažką panašaus. Tokios dovanos tarsi įžeidimas moteriškumui, todėl jūsų mylimoji, gavusi dovanų dulkių siurblį, gali pagalvoti, kad jūs manote, kad jos tikslas ir pareiga šiame gyvenime tik namų tvarkymas. Be to, lygiai ta pati taisyklė galioja ir įvairiems virtuvės prietaisams. Įvairiausius virtuvinius kombainus, kokteilines ar keptuves galima dovanoti tik tada, jei jūsų antra pusė to paprašo. Visgi, reikia atminti dovana moteriai, kad prašydama dovanų naujo puodų rinkinio, ji tikisi, kad tai bus antra arba papildoma dovana prie naujų kvepalų ar auskarų. Painu? Ne, tai moteriška logika.

Sporto prekės. Abonementas į sporto klubą, svareliai, lankas ar šokdynė – prastas pasirinkimas. Kodėl? Na, viskas gana paprasta: jūsų mylimoji, gavusi tokią dovaną, gali pagalvoti, kad jūs jai nebyliai priekaištaujate dėl kūno linijų. O tai reiškia, kad klausimus: „kaip aš atrodau?“, „ar aš tau atrodau per stora?, „ar tu mane myli tokią, kokia esu?“ ir pan., girdėsite gerokai dažniau nei girdite dabar. Neprisidarykite sau papildomų problemų ant lygios vietos ir sporto prekių parduotuvę apeikite.

Seksualus apatinis trikotažas. Ne ne, nekalbame apie nėriniuotą liemenėlę ir kelnaites ar šilkinius naktinius, omenyje turime sekso vaidmenų kostiumus. Tokią dovaną galima dovanoti tik tada, jei kažkada kalbėjote, kad į jūsų miegamąjį reikia įpūsti naujų vėjų. Be to, sekso prekes galima dovanoti per Valentino dieną, o ne per Kalėdas. Moteris, gavusi dovanų seksualios seselės kostiumą, gali pagalvoti, kad seksas su ja jums nebeteikia malonumo ir jūs norite vietoj jos matyti kažką kitą. Nepasitenkinimas ir priekaištai garantuoti iki gyvenimo galo.

Kyla klausimas, ką dovanoti moteriai? Jei dar nespėjote perprasti moteriškos prigimties, palengvinsime jums šią užduotį. Moterys nori dėmesio, todėl dovana moteriai turėtų parodyti, ką ji jums reiškia. Jei vyrai vertina praktiškumą, moterys vertina grožį ir emocijas. Dovanokite romantiką ir meilę!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses