Ekologiškas laminatas

Ekologiškas laminatas

Lietuvoje matoma ryški tendencija – žmonės pamėgo ekologiškus produktus. Ši ekologiškos produkcijos poreikio banga užliejo po nepriklausomybės atkūrimo ir vis didėja. Ekologiškas laminatas.

Populiariausia domėtis ir pirkti ekologiškus maisto produktus, juk taip, ne tik pasirūpiname savo sveikata, bet ir Lietuvos ekonomika, leidžiame Lietuvos ūkininkams įsitvirtinti maisto pramonėje. Ekologiški produktai dar vadinami „gamtai draugiškais“ produktais, nes jie neišskiria toksiškų medžiagų. Paskutiniu metu ekologija veržiasi ir į kitas gyvenimo sritis: ekologiškas maistas ir gėrimai, ekologiška kosmetika, ekologiški rūbai, ekologiškos pakuotės, ekologiškos trąšos, ekologiškos sauskelnės, ekologiškos statybinės, apdailos ir dizaino medžiagos… Ekologiškas laminatas.

Kalbant apie ekologiškas statybų, apdailos ir dizaino medžiagas, pasiūloje atsiradęs originalus laminatas susilaukė ganėtinai didelio populiarumo.

Tiems, kurie planuoja ar jau įsirenginėja gyvenamąsias patalpas, vienas svarbiausių darbų – grindų klojimas. Jeigu galvojate ne tik apie estetiką ir dizainą, bet ir tausojate gamtą bei savo sveikatą – jums reikalingas originalus laminatas. Kodėl jis vadinamas originaliu? Nes ekologiškas laminatas yra pakankamai naujas dalykas ir be abejo tarp galybės laminato variantų, ekologiškas pasirinkimas yra originalus.

Originalus laminatas pagamintas iš vertingos medienos, be plastiko detalių, namams suteikia jaukumo ir šilumos.

O šilumos suteikia ne tik metaforiškai, bet ir tiesiogiai. Jis tinkamas šildomoms grindims ir sulaiko šilumą. Ne tik tą, kuri dirbtinai sukuriama įsirengus šildomas grindis, bet ir sušilęs nuo per dieną kaitinusios saulės – atvėsta negreitai. Taip yra todėl, kad jų paviršius yra dengtas ne melaminu, kaip daugelis parketlenčių, o akrilinu, kurio sudėtyje nėra tirpiklių. Puikios antistatinės savybės padeda palaikyti švarą ir tvarką: mažiau kimba purvai ir nesusidaro dulkių kamuoliai. Hermetiškas paviršius palengvina laminato priežiūrą. Įprastinis laminatas apatinėje pusėje turi plastiką, dėl to būna sunku išvengti girgždėjimo, o originalus – ekologiškas laminatas apatiniame sluoksnyje turi garso izoliacijos plėvelę, o po garso izoliacijos plėvele yra speciali žalia plėvelė, kuri veikia kaip hidroizoliacija. Pribėgus vandeniui, ši plėvelė jį sugeria ir neleidžia drėgmei kauptis tarp laminato plokščių. Patvarumo suteikia mineralas korundas ir ekologiška HDF plokštė, kuri atitinka E1 emisijos standartus.

Štai ir visi argumentai, kodėl originalus laminatas yra verta ekologiško dizaino mėgėjų dėmesio.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas