KO REIKIA NAMŲ KOMFORTO ZONAI?

Įprastai namuose komfortą palaikančiais baldais laikome sofas, kanapas, fotelius, minkštuosius kampus ir įvairių dydžių pufus. Pastarieji vienu metu dar gali būti naudojami ir kaip daiktadėžės. Neskaitant išvardintų baldų, greta jų vis dažniau yra naudojami ir modernūs sėdmaišiai. Internetinėje prekyboje rasite viską, kas reikalinga namuose sukurti komforto zonai, čia parduodami ne tik įprastiniai minkšti baldai, bet ir sėdmaišiai.

Kaip nesuklysti pasirenkant sėdmaišius?

Nors dabartiniu metu sėdmaišiai yra tapę labai populiariu minkštų baldų pakaitalu ir užkariavę ne tik privačias gyvenamąsias, bet ir viešąsias erdves, tai dar nereiškia, jog juos pasirinkdami galite išvengti klaidų. Jei pasirinksite teisingai, tada laimėsite ilgesnę jų naudojimo trukmę ir didesnę estetinę vertę.

Pirmiausiai rinkdamiesi sėdmaišį pagalvokite apie tai, kaip jis pritaps prie kitų bendroje aplinkoje esančių baldų ir dekoro elementų. Apie kiekvieną prekę sukaupta daug informacijos, su kuria verta atidžiai susipažinti, nes ji padės išsirinkti patį geriausią ir jums naudingiausią gaminį.

Kokios yra sėdmaišių rūšys?

Sėdmaišių konstrukcija yra labai paprasta ir patogi naudoti. Populiariausios sėdmaišių formos – tai kriaušės pavidalo sėdmaišis, jis patogus tuo, kad į jį galima atsiremti, dar yra gulto formos sėdmaišiai, jie būna ovalūs, apvalūs ar stačiakampiai. Ant jų išsitiesus galima kaip reikiant atsipalaiduoti. Trečioje vietoje – sėdmaišiai-pagalvės. Jų konstrukcija susideda iš dviejų susiūtų stačiakampių.

Dėl kokių savybių sėdmaišiai yra tokie mėgstami?

Pirmiausiai sėdmaišius mėgsta už tai, kad jie puikiai tinka prie visų stilių interjero, nes jų negriežtos linijos aplinkai suteikia teigiamai veikiančią atmosferą. Kadangi jų konstrukcijose nėra jokių kietų ir aštrių detalių, šis baldas idealiai tinka vaikų kambariui. Be to, jie yra gana lengvi, nes jų svoris svyruoja nuo dviejų iki dešimties kilogramų, todėl juos labai paprasta pernešti iš vienos vietos į kitą, vežtis su savimi į gamtą.

Kokią klaidą dažniausiai daro žmonės, kai renkasi sėdmaišius?

Kaip rodo praktika, dažniausiai pirkėjai, rinkdamiesi minkštus baldus savo namams, vadovaujasi jausmais, pirmuoju įspūdžiu, o ne šaltu protu. Pirmiausiai verta pasidomėti, ar sėdmaišis turi vidinį maišą. Tas sėdmaišis, kurį sudaro du maišai, yra patogus visais atžvilgiais, nes išorinį maišą bet kada galima nuimti, išplauti ar susiūti, jei buvo kurioje nors vietoje pažeistas.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas